۳ تیر ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۰۹
کد خبرنگار: 1163
کد خبر: 84380666
۰ نفر

برچسب‌ها

خبرهای کوتاه از شهرداری سنندج

سنندج-ایرنا- آغاز عملیات احداث چهار هزار و ۳۵۰ مترمربع فضای سبز در بلوار شهدای انتظام، برگزاری اولین دوره مقدماتی مسابقات مینی فوتبال کارکنان شهرداری‌های کشور و آسفالت ۶ هزار متر مربع از متغیر و محلات ناحیه منفصل شهری حسن آباد چند خبر کوتاه از شهرداری سنندج است

به گزارش ایرنا، مدیر شهرداری منطقه سه سنندج اظهار داشت: در ۲ سال گذشته عملیات ساماندهی بلوار انتظام اجرا شد که که بیش از ۲۶ هزار متر مربع فضای سبز در بدنه این بلوار احداث شد.

عطاء الله ساعدموچشی با اشاره به آغاز عملیات احداث  فضای سبز به متراژ چهار هزار و ۳۵۰ مترمربع در بلوار شهدای انتظام گفت: کاشت نهال و ایجاد فضای سبز، استفاده از سیستم آبیاری مکانیزه، ایجاد روشنایی، نصب ست بازی کودکان و احداث سکوی نشیمن در راستای عملیات احداث پارک؛ اجرا خواهد شد.

وی  ابراز امیدواری کرد: با احداث فضای سبز در سطح منطقه بتوانیم در راستای توسعه و گسترش فضای سبز، زیبایی محیط شهری و ایجاد طراوت و شادابی و جلب رضایتمندی شهروندان گام برداریم.

برگزاری اولین دوره مقدماتی مسابقات مینی فوتبال کارکنان شهرداری‌های کشور در سنندج

خبرهای کوتاه از شهرداری سنندج

مدیر امور ورزشی شهرداری سنندج گفت: شبکه ورزش سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور در راستای ایجاد شور و نشاط در بین کارکنان شهرداریها برای نخستین بار اقدام به برگزاری مسابقات ورزشی در رشته مینی فوتبال کره است.

کیوان تیشه گران افزود: مینی فوتبال از رشته های محبوب در سطح جهانی بوده که از لحاظ اندازه زمین، دروازه ها و تعداد بازیکنان با فوتبال متفاوت است و در زمین چمن طبیعی یا مصنوعی با ابعاد ۵۰*۳۰ و با تعداد بازیکنان بین پنج تا هشت نفر برگزار می شود.

وی با اشاره به برگزاری اولین دوره مقدماتی مسابقات مینی فوتبال کارکنان شهرداری های کشور گفت: این مسابقات با حضور پنج تیم شامل تیم‌هایی از شهرداریهای سنندج، کرج، اراک، خرم آباد و زنجان و به میزبانی شهرداری  سنندج برگزار می شود.

مدیر امور ورزشی شهرداری سنندج اعلام کرد: این مسابقات در چند منطقه کشور برگزار می شود و ۲ تیم برتر هر منطقه راهی دور بعدی خواهند شد.

وی هدف از برگزاری این مسابقات را انتخاب بازیکنان شایسته برای حضور در تیم شهرداریهای کشور و حضور در مسابقات جهانی کارکنان شهرداریهای جهان اعلام کرد و گفت: این دوره از مسابقات از سوم تا ۶ تیر در آکادمی فوتبال ذوالفقارنسب واقع در شهرک آبیدر سنندج برگزار خواهد شد.

آسفالت ۶ هزار مترمربع از  محلات ناحیه منفصل شهری حسن آباد

خبرهای کوتاه از شهرداری سنندج

مدیر شهرداری ناحیه منفصل شهری حسن آباد اظهار داشت: آسفالت و بهسازی معابر و محلات به خصوص در نواحی منفصل از مطالبات بحق شهروندان است که با شناسایی مسیرهایی که نیاز به بهسازی دارند براساس اولویت انجام خواهد شد.

 سامان سعیدی افرود: برخی از محلات  ناحیه منفصل شهری به دلیل نداشتن زیرساخت های لازم از وضعیت مطلوبی برخوردار نیست.

وی اضافه کرد: عملیات آسفالت در ناحیه منفصل شهری حسن آباد نیز با رعایت اصول فنی و زیرسازی های لازم با کیفیت مطلوب معابر در حال انجام است.

مدیر شهرداری ناحیه منفصل شهری حسن آباد با اشاره به آسفالت قریب به ۶ هزار مترمربع از معابر این ناحیه در کوچه های بافت قدیم گفت: این معابر با ۷۰۰ تن آسفالت، بهسازی شد.

وی اظهار داشت: همچنین ۱۰ هزار مترمربع اساس و ۱۰ هزار مترمربع زیراساس در خیابان امیرحسین خان اردلان و آماده کردن این خیابان به طول یک کیلومتر به منظور آماده سازی برای آسفالت انجام شد.

شهر سنندج مرکز استان کردستان با حدود ۵۰۰ هزار نفر جمعیت با سه ناحیه شهرداری اداره می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha