حاجی بابایی: گمانه‌زنی برای کسب پست در دولت جدید آسیب زا است

همدان_ایرنا_ نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به آغاز گمانه زنی ها برای کسب پست و منصب در دولت جدید، گفت: آنها که خود را محق می دانند اینکار را به دولت جدید واگذار کنند تا روال طبیعی آن طی شود، زیرا این قبیل اقدامات همواره آسیب به دنبال دارد.

به گزارش ایرنا، «حمیدرضا حاجی بابایی» روز پنجشنبه در جلسه شورای اداری استان همدان، اظهار داشت: انتخابات ۱۴۰۰ در فضای بسیار سنگین ناشی از فتنه گری ۲۵۰ شبکه معاند و ضد انقلاب برگزار شد، اما مردم هوشمندان در این عرصه وارد شده و مشارکت خوبی را نیز در تاریخ ثبت کردند.

وی افزود: نیروهای انقلابی و دوستداران انقلاب ایستادن تا این پیروزی حاصل شد که قدردان همه آنها هستیم. 

نماینده مردم همدان در خانه ملت گفت: رییس جمهوری منتخب قول داده گام‌های بلندی برای افزایش سرمایه اجتماعی بردارد و آسیب‌هایی که در یک دهه گذشته به مردم وارد شده را جبران کند. 

حاج بابایی با اشاره به اینکه بارش باران خدمات دولت جدید باید ۸۰ میلیون جمعیت کشور را سیراب کند، افزود: دولت آقای رییسی آمده تا آسیب‌ها را جبران کند نه اینکه آسیب جدیدی را وارد کند و برهمین اساس این دولت فقط در اندیشه جابجایی مدیران نیست. 

نماینده مردم همدان تصریح کرد: کوهی از مشکلات پیش روی دولت جدید قرار دارد که رفع آنها نیازمند همراهی مردم  است و هرگونه شکاف و ناهماهنگی در این راستا ظلم در حق مردم محسوب می شود. 

حاجی بابایی با اشاره به اینکه گمانه زنی برای کسب پست و مسوولیت در دولت جدید کار بیهوده ای است و این موضوع موجب بروز اختلاف در جامعه و گلایه مردم می شود، تصریح کرد: باید انتخاب مدیران را به رییس جمهوری واگذار کنیم و اجازه دهیم این مسیر روال طبیعی خود را طی کند. 

وی خاطر نشان کرد: استقرار کامل دولت آینده (با انتخاب و استقرار وزرا و مدیران ارشد) ۶ ماه زمان می برد، لذا مدیران استان همدان باید کارها را رها نکنند و برنامه ها را با قوت و قدرت برای خدمت به مردم پیگیری کنند.

نماینده مردم همدان در خانه ملت با تاکید بر اینکه پروژه های استان همدان نباید تعطیل شود افزود: کارهای استان باید براساس برنامه ریزی انجام شده، پیگیری و اجرا شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha