تسلیت مسئولان تهران در سوگ ۲ بانوی خبرنگار

تهران-ایرنا- براثر واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران کشوری که برای بازدید از تونل کانی سیب به آذربایجان غربی سفر کرده بودند در نزدیکی شهرستان نقده، ۲ تن از خبرنگاران ایرنا و ایسنا جان خود را از دست دادند مسئولان استان تهران با صدور پیام های جداگانه ای به جامعه رسانه ای تسلیت گفتند.

به گزارش ایرنا، پیروز حناچی شهردار تهران با تسلیت به خانواده های بازماندگان در صفحه شخصی خود توییت کرد: حادثه ناگواری که برای خبرنگاران عزیزمان رخ داد مایه اندوه و تاثر فراوان است ضمن طلب مغفرت برای درگذشتگان، به خانواده های این عزیزان و جامعه رسانه ای کشور تسلیت عرض می کنم و برای مصدومان این واقعه تلخ آرزوی سلامت عاجل دارم.  

احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران نیز در پیامی درگذشت مهشاد کریمی خبرنگار ایسنا و ریحانه یاسینی خبرنگار ایرنا را در سانحه دلخراش واژگونی اتوبوس خبرنگاران اعزامی به استان آذربایجان غربی تسلیت گفت و در این پیام آورده است: در گذشت نابهنگام خبرنگاران متعهد و پرتلاش عرصه رسانه، خانم ها مهشاد کریمی خبرنگار ایسنا و ریحانه یاسینی خبرنگار ایرنا را در سانحه دلخراش واژگونی اتوبوس خبرنگاران اعزامی به استان آذربایجان غربی که از خوشنامان و زحمتکشان این حوزه بودند، ضایعه بزرگی بود که بر جامعه رسانه ای وارد شد.  

 سردار حسین  رحیمی رئیس پلیس پایتخت نیز در پیامی درگذشت دو تن از خبرنگاران در حادثه واژگونی اتوبوس خبرنگاران اعزامی به استان آذربایجان غربی (مرحومه مهشاد کریمی خبرنگار ایسنا و مرحومه ریحانه یاسینی خبرنگار ایرنا) را  به اصحاب رسانه و بازماندگان داغدار آنان تسلیت گفته و از خداوند متعال برای این دو عزیز فقید رحمت و غفران واسعه الهی و برای مصدومان این حادثه، عافیت و سلامت خواستار شده است.

همچنین در پیام های جداگانه روابط عمومی استانداری تهران،  مدیرعامل و کارکنان شرکت شهربان شهرداری تهران و امین شاهرخی مدیرکل بهزیستی استان تهران در باره این حادثه ابراز تاسف شده و به جامعه رسانه ای کشور تسلیت گفتند.

به گزارش ایرنا، عصر دیروز براثر واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران که برای بازدید از تونل کانی سیب به آذربایجان غربی سفر کرده بوند در نزدیکی شهرستان نقده،  ۲ تن از خبرنگاران ایرنا و ایسنا جان خود را از دست داده و تعدادی نیز مصدوم شدند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha