ملایر میزبان مسابقات لیگ فوتسال نوجوانان کشور است

همدان- ایرنا- معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه ملایر گفت: این شهرستان از چهارم تا نهم تیر میزبان مسابقات لیگ فوتسال کشوری در رده سنی نوجوانان است که ۱۲ تیم از استان‌های سراسر کشور در این مسابقات حضور دارند.

به گزارش ایرنا؛ «حسین فارسی» عصر چهارشنبه در نشست هماهنگی برگزاری مسابقات لیگ فوتسال کشور در شهرستان ملایر افزود: حدود ۲۰۰ نفر از نوجوانان ورزشکار کشور و ۲۵ داور و ناظر در این مسابقات حضور دارند که تمامی زمینه های لازم به‌ویژه تامین خوابگاه مورد نیاز باید برای این تعداد ورزشکار مهیا شود.

وی خواستار استفاده از ظرفیت دانشگاه‌های ملایر، آموزش و پرورش و دیگر دستگاه‌های اجرایی شهرستان در برگزاری هر چه بهتر این مسابقات شد و بیان کرد: با توجه به اینکه ملایر در شرایط نارنجی کرونا قرار دارد، تمام دستورالعمل‌های لیگ را باید با شرایط کرونایی مد نظر قرار داد.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه ملایر با تاکید بر اینکه مسابقات لیگ فوتسال باید برابر دستورالعمل‌های کرونا و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار شود، گفت: ورزشکاران باید قبل از ورود به ملایر تست کرونا دهند تا مشکلی برای دیگر بازیکنان، عوامل اجرایی و مردم ملایر ایجاد نشود.

فارسی ادامه داد: تمام مسابقات لیگ فوتسال در این شهرستان بدون حضور تماشاچی برگزار خواهد شد و با توجه به میزبانی این شهرستان برای گروه دوم لیگ فوتسال ویژه رده سنی نونهالان از ۱۲ تا ۱۶ تیر، تمامی محدودیت‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی باید برای مقابله با کرونا به طور کامل اعمال شود.

وی با اشاره به برگزاری مسابقات فوتسال در دانشگاه‌آزاد اسلامی واحد ملایر گفت: با توجه به برگزاری آزمون‌های کنکور سراسری در دانشگاه ملی ملایر و همزمانی آن با مسابقات ورزشی فوتسال، بیشتر مسابقات لیگ فوتسال در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه ملایر تاکید کرد: با توجه به اینکه این شهرستان در ۲ گروه رده سنی نوجوانان و نونهالان میزبان ۲۴ استان کشور است، باید تمامی ظرفیت‌ها، جاذبه‌های طبیعی و گردشگری، سوغات و صنایع دستی ملایر به ورزشکاران معرفی و بسته‌های فرهنگی در این مدت تهیه و توزیع شود.

به گزارش ایرنا؛ شهرستان ملایر از چهار تا ۹ تیرماه میزبان مسابقات لیگ فوتسال نوجوانان کشور است که در این مسابقات حدود ۲۳۰ ورزشکار، مربی، داور و ناظر حضور دارند.

این شهرستان دارای بیش از ۹ هزار ورزشکار سازمان یافته است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha