کارشناس بهداشت تنگستان به علت تذکر کرونایی مورد ضرب و شتم قرار گرفت

بوشهر- ایرنا- رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: کارشناس بهداشت محیط این شهرستان هنگام تذکر برای رعایت شیوه‌نامه‌های کرونایی مورد ضرب و شتم صاحب یک واحد صنفی قرار گرفت.

به گزارش ایرنا، عادل مقدس روز چهارشنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: با اشاره به اینکه این شهرستان در شرایط قرمز ابتلا به کرونا قرار دارد، بیان کرد: دیروز بازرس بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان این شهرستان که برای اجرای مصوبه‌های ستاد ملی کرونا، در گشت مشترک با اصناف و صنعت، معدن و تجارت حضور داشت، پس از تذکر لازم بهداشتی و دعوت به رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، با بی‌مهری صاحبان یکی از واحدهای صنفی روبرو و مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه شهرستان تنگستان در شرایط قرمز کرونایی قرار دارد افزود: این اتفاق موجب ناراحتی نیروهای بهداشتی و درمانی شده که در راه سلامت مردم از هیچ کوششی فروگذار نکرده‌اند و اکنون از مسئولان مربوط انتظار دارند تا با شدیدترین برخورد از تلاش همکاران خود که در سخت‌ترین شرایط برای صیانت از سلامت عمومی جانفشانی می‌کنند، دفاع کنند.

 رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان ادامه داد: مردم خواسته به حقی از ما دارند و آن این است که با تمام توان برای سلامت آنان گام برداریم، اما سؤال اینجاست درحالی‌که بازرسان شبکه بهداشت و درمان امنیت جانی ندارد چگونه می‌توان با قاطعیت با مخلان سلامت برخورد کرد.

مقدس تاکید کرد: ما سرباز هستیم و یک سرباز تکلیف و وظیفه خود را به خوبی می‌داند و به مردم نیز اطمینان می‌دهیم هیچ‌گاه و در هیچ شرایطی از فداکاری برای حفظ سلامت آنان دست برنمی‌داریم و این را در عمل به آنان ثابت کرده و می‌کنم.

وی ادامه داد: نیروهای بهداشت و درمان برای سلامت مردم تا پای جان خود ایستاده‌اند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha