فرمانده نیروی انتظامی با خانواده شهید بویر در یاسوج دیدار کرد

یاسوج- ایرنا- فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در دومین روز سفر خود به کهگیلویه و بویر احمد با خانواده سرگرد شهید مقداد بویر دیدار کرد.

به گزارش ایرنا،سردار حسین اشتری روز چهار شنبه در دیدار با خانواده شهید مقداد بویر از شهدای نیروی انتظامی کهگیلویه و بویرحمد اظهار داشت:امثال شهید بویر نمونه بارز جانفشانی در حفاظت از مرزهای کشور است.

وی افزود:اگر دشمنان برای ناامن کردن مرز های جمهوری اسلامی شهید بویر را به شهادت رساندند،بدانند تمامی فرزاندان این آب و خاک جان خود را فدای میهن خود می کنند.

شهید بویر دی ماه  پارسال در مبارزه با اشرار غرب کشور در منطقه مرزی حورالغظیم به شهادت رسید .

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی همچنین در سفر به کهگیلویه و بویراحمد شرایط امنیتی و ساختار انتظامی این استان را ارزیابی کرد.
سردار اشتری عنوان کرد: نیروی انتظامی استان با کمبود زیرساخت و فضاهای انتظامی و تجهیزات مواجه است در عین حال تلاش پلیس استان برای تامین نظم و امنیت اجتماعی در این خطه مطلوب و قابل تقدیر است .
وی ابراز داشت:نا ارامی های پس از انتخابات در یاسوج بوجد آمد که با تدبیر پلیس و سایر دستگاه های مربوط بخوبی کنترل شده و اوضاع منطقه آرام است.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی تصریح کرد: برای تامین امنیت انتخابات نیروی انتظامی از دی ماه سال گذشته کار خود را آغاز کرد و تحت عنوان قرارگاه انتظامی امام علی مسئولیت امنیت انتخابات را بر عهده گرفت.

سردار اشتری گفت: اطلس امنیتی کشور از سوی ناجا طراحی شد و مورد تایید شورای امنیت کشور قرار گرفت و تا این اواخر نیز تغییراتی در آن حاصل شد و مبنای کار قرار گرفت و مبنایی برای تقسیم نیروها در انتخابات بود.

وی ادامه داد: اعتماد مردم به ناجا موضوع حائز اهمیتی است و ناجا جزو دستگاه‌های برتر در این زمینه بوده و در نظرسنجی ها همواره رتبه‌های برتر را به خود اختصاص داده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha