رییس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور: توسعه روستاها یک اصل مهم است

بروجرد - ایرنا - رییس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: توسعه روستاها یک اصل مهم و اساسی در کشور است که باید مورد توجه مسوولان قرار بگیرد.

مهدی جمالی نژاد روز چهارشنبه درحاشیه سفر به بروجرد و افتتاح چند طرح عمران شهری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: کشور برای توسعه بایستی جمعیت آن به صورت متوازن در کشور و امکانات آن در تمام نقاط پخش شود.
وی تصریح کرد: بروجرد به عنوان شهر میانه محسوب می‌شود که می‌تواند خیلی اثربخش باشد.
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر بیان کرد: روستاهای بروجرد زنده و پویا است و این خیلی مهم بوده و این همدلی و هم افزایی که در شورا و شهرداری وجود دارد به پویایی شهر خیلی کمک می‌کند.
جمالی نژاد اضافه کرد: شهر زنده باعث ایجاد اشتغال می‌شود و احداث این بازارچه فوق‌العاده ارزشمند است.

وی ادامه داد: امیدواریم با هم افزایی در شوراهای جدید پروژه های نیمه تمام در سطح کشور تکمیل و افتتاح شود.
شهردار بروجرد گفت: سال ۱۴۰۰ برای شهرستان سال عمرانی و آبادانی است.
رحیم جافری اظهار داشت: سال‌های گذشته شهرداری بروجرد به دلایل مختلف مشکلات زیادی پشت سر گذاشت.
وی تصریح کرد: در حال حاضر شهرداری به ساحل امن و آرامش رسیده و توانسته طی دو سال گذشته بدهی‌های سنگین این نهاد خدمات رسان شهری پرداخت شد.
جافری اضافه کرد: علاوه بر ایجاد بازارچه شهروند یک بازارچه دیگر در خیابان شهید چمران این شهرستان با هدف ساماندهی فروشندگان سیار احداث خواهد شد.

به گزارش ایرنا سفر یک روزه معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها به بروجرد به دعوت فاطمه مقصودی نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی انجام شده که با بازدید از مراکز مختلف شهری بروجرد و بررسی مسایل و مشکلات شهری خواهد بود همچنین امروز بازارچه شهروند، المان میدان امام خمینی(ره) و سالن پیش سردکن کشتارگاه با حضور جمالی نژاد افتتاح می‌شود. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha