انصارالله: مصادره رسانه‌ها، جعلی بودن شعارهای آمریکا را نشان می‌دهد

تهران - ایرنا - سخنگوی «جنبش انصارالله» در واکنش به اقدام آمریکا در مسدود کردن سایت یمنی «المسیره» گفت که از دسترس خارج شدن این سایت و سایت‌های ایرانی، نشان دهنده دروغ بودن شعارهای ایالات متحده در رابطه با آزادی بیان است.

به گزارش ایرنا، شبکه خبری «اسپوتنیک» امروز (چهارشنبه) اعلام کرد که «محمد عبدالسلام» سخنگوی جنبش انصارالله یمن گفت که دولت آمریکا بدون هیچ توجیهی، سایت المسیره یمن را از دسترس خارج کرده است.

وی افزود: ما هرگونه مصادره حقوق مربوط به آزادی بیان و یا هک شدن سایت‌ها از سوی آمریکا را محکوم می‌کنیم. شبکه المسیره با همه توان خود و با وجود دزدی دریایی آمریکا و اسرائیل به رسالت والای خود ادامه می‌دهد.

سخنگوی انصارالله تأکید کرد که اقدام آمریکا علیه سایت شبکه المسیره و دیگر رسانه‌های همسو، بار دیگر نشان داد که ادعای این کشور در رابطه با آزادی بیان و یا هر عناوین دیگری که واشنگتن تبلیغ آن را می‌کند، دروغ است.

وزارت دادگستری آمریکا به تازگی شبکه‌ها و رسانه‌های محور مقاومت اسلامی شامل پایگاه اینترنتی رسمی «کتائب حزب الله عراق»، آژانس خبری «المعلومه» و «کاف مدیا» عراق، پایگاه اینترنتی شبکه «العالم»، المسیره یمن، «اللؤلؤة» بحرین، «فلسطین الیوم» و «الکوثر» را از دسترس خارج کرد.

عضو شورای عالی سیاسی یمن گفت: اقدام آمریکا در مسدود کردن دسترسی برخی شبکه‌های تلویزیونی از جمله المسیره وابسته به جنبش انصارالله و نیز برخی شبکه‌های ایرانی، لبنانی و عراقی را بیانگر تاثیرگذاری این شبکه‌ها دانست.

«محمد علی الحوثی» سه شنبه شب در توئیتی نوشت: شبکه‌های آزاد، رژیم‌ها را به وحشت انداخته است، هر چند که آنها مدعی آزادی بوده و به آن دعوت کرده‌اند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha