فرماندار: آرای انتخابات شورای شهر گیلانغرب در حال بازشماری است

قصرشیرین- ایرنا- فرماندار گیلانغرب گفت: بازشماری ۱۰ درصد از آرای ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر گیلانغرب از روز گذشته آغاز شده است.

«کوروش محمودیان» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پس از اعلام نتایج اولیه انتخابات شورای شهر گیلانغرب ۱۹ نفر از نامزدهای شورای شهر نسبت به نتیجه انتخابات اعتراض داشتند که پس از بررسی لازم و اخذ گزارشات هیات اجرایی و بازرسی موضوع در نشست مشترک هیات های اجرایی و نظارت مورد بررسی قرار گرفت.

وی اظهار داشت: مطابق قانون انتخابات مقرر شد صندوق های مورد اعتراض نامزدهای معترض بازگشایی و آرای این صندوق ها بازشماری شوند.

نماینده عالی دولت در گیلانغرب گفت: کار بازشماری آرا با حضور هیات های اجرایی، نظارت و نامزدهای معترض شروع شده و در صورت لزوم کل صندوق ها بازشماری خواهند شد.

محمودیان ادامه داد: مردم اطمینان داشته باشند با دقت تمامی موارد بررسی و آنچه که قانون تعیین نموده اجرا خواهد شد.

وی اظهارداشت: به هیچ عنوان اجازه داده نمی شود که حقی از کسی ضایع شود و به طور قطع مطابق قانون عمل می شود و نتایج حاصله نیز پس از جمع بندی نهایی به اطلاع عموم خواهد رسید.

به گزارش ایرنا، برای انتخابات شورای شهر گیلانغرب ۴۷ نفر نامزد با هم به رقابت پرداختند که از مجموع ۱۸هزار و ۳۷۰ رای صحیح ماخوذه، آقایان "عباس وکیل نیا" با چهار هزار و ۵۴۴ رای، " فریاد پرهوده " با سه هزار و ۶۷۹ رای، " امیر آزادی" با سه هزار و ۴۰۸ رای، " علیرضا آزادی " با سه هزار و ۶۵ رای و "علی الفتی" با۲ هزار و ۷۸۸ رای به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.

همچنین آقایان " بهادر اردشیری " با ۲ هزار و ۷۲۸ رای، " پوریا حشمتی" با ۲ هزار و ۵۸۳ رای و " ناصر صفریان"  با ۲ هزار و ۴۶۰ رای  به عنوان اعضای علی البدل شوراهای اسلامی شهر گیلانغرب انتخاب شدند.

ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همزمان با سراسر کشور روز جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ در استان کرمانشاه برگزار شد.

گیلانغرب در غرب کرمانشاه بیش از ۷۲هزار تن جمعیت دارد.                                                                      

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha