مقاومت فلسطین بر مقابله با تجاوزهای رژیم صهیونیستی تاکید کرد

تهران- ایرنا- گروه‌های مقاومت فلسطین عصر روز سه شنبه در بیانیه‌ای با تاکید بر مقابله در برابر تجاوزهای رژیم صهیونیستی خواستار اعمال فشار مصر بر رژیم صهیونیستی برای لغو فوری محاصره غزه و آغاز عملیات بازسازی و عمران این باریکه شدند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، این گروه‌ها همچنین بر ضرورت توقف اقدام های تحریک‌آمیز اشغالگران در قدس به ویژه محله‌های شیخ جراح و بطن الهوی تاکید و اعلام کردند که مقاومت هرگز در برابر این تجاوزات و اقدامات تحریک‌آمیز و طفره رفتن طرف صهیونیستی از عمل به تعهدات خود به موجب توافق آتش‌بس سکوت نخواهد کرد.

گروه‌های مقاومت در غزه، ملت فلسطین در کرانه باختری، قدس و سرزمین‌های اشغالی ۱۹۴۸ را به تشدید تمامی شیوه‌های مقاومت و رویارویی با اشغالگران اسرائیلی فراخواندند.

این گروه‌ها همچنین بار دیگر بر حمایت از مساله اسرای فلسطینی به ویژه اسرایی که دست به اعتصاب غذا زده‌اند همچون شیخ جمال الطویل و خضر عدنان، تاکید کردند.

گروه های مقاومت فلسطین بر ضرورت بازیابی وحدت ملی فلسطین، بهبود اوضاع داخلی و تشکیل مرجعیت رهبری واحد ملی با مشارکت تمامی گروه ها و جریان های مقاومت فلسطین تاکید کردند.

این گروه ها همچنین اقدام اخیر سازمان ملل مبنی بر عدم درج نام رژیم صهیونیستی در لیست شرم این سازمان به رغم قتل و کشتار وحشیانه کودکان و افراد بی گناه در غزه و تخریب برج های مسکونی بر سر آنان را به شدت محکوم کردند.

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha