ایران انتخابات امن و بسیار خوبی را پشت سر گذاشت

یاسوج- ایرنا- فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: نیروی انتظامی برای برگزاری انتخاباتی امن و سالم در ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۰ آمادگی کامل داشت و ایران انتخاباتی امن و بسیار خوبی را پشت سر گذاشت.

به گزارش ایرنا، سردار اشتری روز سه شنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: از دی ماه سال گذشته، برنامه ریزی های لازم به منظور تامین امنیت برای برگزاری انتخابات امسال صورت گرفته بود.

وی افزود: قرارگاه انتظامی امام علی (ع) برای امنیت انتخابات ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ راه اندازی شده بود و نیروی انتظامی در این باره آمادگی کامل داشت.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: اطلس تامین امنیت انتخابات تدوین شد و مورد تایید شورای عالی امنیت ملی قرار گرفت که بر اساس آن تمرکز و تقسیم نیروها برای برگزاری انتخاباتی امن در نقاط مختلف کشور انجام شد.

سردار اشتری ابراز داشت: با توجه به اینکه گروه های مختلف منافقین نقشه هایی برای ایجاد مشکل در انتخابات امسال داشتند با هوشیاری نیروهای پلیس مساله ای پیش نیامد و انتخاباتی امن و مورد رضایت رهبر معظم انقلاب اسلامی برگزار شد.

وی تاکیدکرد: در این باره رهبر معظم انقلاب از تمامی دست اندرکاران امنیت برای برگزاری انتخابات ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۰ تشکر کردند.

سردار اشتری بیان کرد: نیروی انتظامی در دیگر حوزه ها نیز پیشتاز است که از جمله آن ها می توان به بحث کرونا اشاره کرد.

وی افزود: از زمان شیوع این ویروس پلیس همیشه در صحنه بوده و آخرین مصوبه های ستاد کرونا هم در دست پیگیری هستند.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: بیش از ۸۰ درصد مصوبه های ستاد کرونا به پلیس برمی گردد و پلیس در این راستا کارهای بزرگی انجام داده است.

سردار اشتری ادامه داد: قرارگاه بهداشتی درمانی امام رضا (ع) راه اندازی شد و در بخش بهداشت و خدمات رسانی و امنیت کار های خوبی صورت گرفت و امید است هرچه زودتر ابن ویروس ریشه کن شود.

وی عنوان کرد: نیروی انتظامی، امروز جزو دستگاه های برتر از نظر مردم به شمار می رود و حتی در سه سال گذشته در بهترین جایگاه قرار گرفته و مردم به آن اعتماد دارند که اعتماد مردم بزرگترین سرمایه است.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به زلزله سی سخت، گفت: در این حادثه هیچ مشکل امنیتی ایجاد نشد و امنیت کامل بر  سی سخت حاکم بود.

سردار استری افزود: به دلیل نجابت و هوشیاری این مردم هیچ مشکل و نگرانی در این زمینه وجود نداشت.

وی تاکید کرد: نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد برای خدمت در اجرای ماموریت ها روحیه خوبی دارند و کارهای بزرگی تاکنون انجام داده اند.

سردار اشتری ادامه داد؛ ایجاد تنش در پی اعلام نتایج  انتخابات شوراهای شهر و روستاها در برخی مناطق محتمل است که در این استان این موضوع به خوبی مدیریت شد و مشکلی پیش نیامد. 

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: کمبود هایی در خصوص ایجاد کلانتری و امکانات پلیس در استان وجود دارد که امید است با دستور سردار اشتری دستور ویژه ای در این باره صادر شود.

حجت الاسلام والمسلمین سید نصیر حسینی اظهار داشت: نیروی انتظامی در این روزهای کرونایی، در برگزاری انتخابات کارهای بزرگی انجام داده است و سبب شد تا انتخاباتی افتخارآفرین در کشور برگزار شود.

وی افزود: علی رغم مشکلاتی همچون فشارهای اقتصادی و روحی روانی و رسانه ای دشمن و تلاش معاندان نظام، حضور مردم پای صندوق های رای حماسی بوده و توطئه های دشمن باطل شدند.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی ادامه داد: یکی از ارکانی که مسئولیت نظم این انتخابات را بر عهده گرفت نیروی انتظامی جمهوری اسلامی بود و در همه عرصه ها حضور داشتند.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: مردم در کنار نیروی انتظامی آرامش و امنیت دارند و به پلیس اعتماد دارند.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی در انتخابات ۲۸ خرداد ماه امسال، در عرصه بودند و عملکرد بسیار خوبی داشتند .

حجت الاسلام والمسلمین حسینی تاکید کرد: درگیری هایی در پی نتایج انتخابات شورای شهر یاسوج شکل گرفت که با حضور و هوشیاری پلیس شعله آن خاموش شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha