انتخابات پیروزی بزرگی برای ملت ایران به ارمغان آورد

تهران - ایرنا - رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: انتخابات به رغم همه تبلیغات، توطئه‌ها و شیطنت‌های عناصر استکبار و مدعیان دروغین دمکراسی و آزادی که شاهد بودیم به کسانی که می‌خواستند رأی بدهند فحاشی و توهین می‌کردند، پیروزی بزرگی برای ملت ایران به ارمغان آورد.

به گزارش ایرنا از سازمان قضایی نیروهای مسلح، ‌ حجت الاسلام والمسلمین بهرامی امروز سه شنبه در مراسمی که با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به مناسبت دهه کرامت و هفته قوه قضاییه در این سازمان برگزار شد با تبریک پیروزی شکوهمند مردم در انتخابات ریاست جمهوری افزود: علی‌رغم بی‌اخلاقی‌ها و پافشاری برخی بر جمهوریت محض بدون اسلامیت، اخلاق مداری و تأکید بر استفاده از نظرات و تجربیات و همه ظرفیت کشور توسط منتخب محبوب مردم بر بسیاری از مسائل سرپوش گذاشت.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح با اشاره به آغاز هفته قوه قضاییه، تکریم ارباب جوع و رعایت حقوق متهمان را در دستگاه عدلیه مهم توصیف کرد و افزود: با مردم محترمانه برخورد کنیم و اجازه دفاع به متهمان بدهیم و تنها با تکیه بر قانون و شرع برای مجرمان مجازات تعیین کنیم.

وی اظهار کرد: در اصول حاکم بر دادرسی، اصل بر برائت است و متهم می بایست از خودش دفاع کند و ما نمی توانیم چیزی را به زور به کسی تحمیل کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین بهرامی تصریح کرد: سعی ما باید بر این باشد که برخورد اخلاقی و انسانی را چاشنی شیرین خدمت رسانی به مردم بنماییم.

این مقام قضایی از اجرای بخش های مهمی از برنامه های سند تحول قضایی در سازمان قضایی نیروهای مسلح در سال گذشته و سال جاری خبر داد و گفت: این روند تا اجرای کامل این سند مهم دنبال می‌شود.

حجت الاسلام والمسلمین بهرامی در ادامه، با اشاره به نامه امام رضا (ع) به عبدالعظیم حسنی، یادآورشد: حضرت در این نامه شیعیان را به راستگویی در گفتار، ادای امانت، ترک درگیری و جدال در کارهای بیهوده و بی فایده دعوت می کنند.

وی افزود: فرصت‌های گران بهای زندگی و وقتِ ارزشمند نباید با اختلافات تلف شود.

در این مراسم سیدمحمود علوی مداح اهل بیت عصمت و طهارت (ع) به ذکر فضائل و مناقب ثامن الحجج (ع) پرداخت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha