کف پوش سالن هندبال قزوین به بهره برداری رسید

قزوین -ایرنا- کف پوش سالن هندبال قزوین روز سه شنبه با حضور رییس و نایب رییس فدراسیون و مدیر کل ورزش و جوانان استان به بهره برداری رسید.

به گزارش ایرنا، رییس فدراسیون هندبال در این مراسم، گفت: توسعه‌ای هندبال، هدف گذاری به منظور ایجاد پایگاه‌های ملی این رشته در استان ها و استفاده بهینه از ظرفیت های موجود استانی در دستور کار فدراسیون قرار دارد.
علیرضا پاکدل گفت: در این راستا با برنامه‌ریزی مدون و جامع برای برگزاری منظم لیگ‌های هندبال و در نتیجه تقویت تیم‌های ملی اقدام خواهیم کرد.
عباس علایی مقدم مدیر کل ورزش و جوانان استان قزوین نیز ضمن قدردانی از حضور فعالانه رئیس فدراسیون در استانها، از استقرار پایگاه ملی هندبال در استان قزوین استقبال کرد و مقرر شد همکاری لازم با هیات استان در این زمینه صورت گیرد.

کف پوش سالن هندبال قزوین به بهره برداری رسید
رییس هیات هندبال استان قزوین نیز در این مراسم گفت: گام اول پیشرفت هندبال استان که شامل تکمیل زیرساخت ها، تجهیزات و سخت افزار است برداشته شد.
سعید حناچی افزود:ساخت و تکمیل زمین چندمنظوره ساحلی مرحوم قاسم کاظمی، تجهیز کلاس آموزشی، بهسازی سیستم روشنایی سالن و تعویض کف پوش خانه هندبال استان با ۲۷۰ میلیون تومان اعتبار از جمله اقدامات صورت گرفته برای تکمیل زیرساخت های این رشته در استان است.
وی گفت: تعویض کف پوش خانه هندبال استان در اولویت قرار داشت چون موجب آسیب دیدن تعدادی از بازیکنان استان طی سال های گذشته شده بود.

در ادامه این مراسم، رییس فدراسیون و مدیر کل ورزش و جوانان استان از فرزندان زنده یاد مرحوم قاسم کاظمی پیشکسوت و مربی ارزنده هندبال استان که سال گذشته بر اثر بیماری منحوس کرونا درگذشتند تقدیر کردند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha