رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی جوانان کشور در شهرکرد آغاز شد

شهرکرد - ایرنا - مسابقات دوومیدانی قهرمانی جوانان کشور و انتخابی تیم ملی با حضور ۲۲۰ دومیدانی کار از روز سه‌شنبه یکم تیرماه به میزبانی چهارمحال و بختیاری در شهرکرد آغاز شد.

رییس هیات دوومیدانی چهارمحال و بختیاری گفت: مسابقات دوومیدانی قهرمانی جوانان کشور و انتخابی تیم ملی گرامیداشت دهه کرامت برای حضور در رقابت‌های جهانی کنیا در بخش پسران به مدت ۲ روز ادامه دارد.

داریوش صمیمی روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با ایرنا با اشاره به اینکه در این دوره از مسابقات ۲۲۰ دوومیدانی کار جوان از ۳۱ استان و همچنین جزیره کیش بنا به آخرین قوانین بین‌المللی و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مبارزه با کرونا در مواد مختلف ورزشی با یکدیگر به رقابت می‌پردازند، افزود: ورزشکارانی که در این مسابقات حدنصاب ورودی مسابقات قهرمانی جوانان جهان را به دست بیاوردند، اواخر مردادماه ۱۴۰۰ در شهر نایروبی کشور کنیا به میدان خواهند رفت.

وی یادآور شد: به جز رقابت‌های ماده پرتاب چکش و پرتاب دیسک که در کمپ پرتاب‌های شلمزار برگزار می‌شود، هم‌اکنون مسابقات دیگر مواد در مجموعه ورزشی شهدای شهرکرد در حال برگزاری است.

صمیمی به میزبانی چهارمحال و بختیاری از رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی جوانان در بخش دختران نیز اشاره کرد و افزود: این مسابقات روزهای چهارم و پنجم تیر برپا می‌شود و تاکنون ۲۰۰ بانوی ورزشکار برای حضور در این رقابت‌ها اعلام آمادگی کرده‌اند.

به گزارش ایرنا، تاکنون صادق صمیمی، محمدرضا رحمانی و محلا محروقی در ماده پرتاب دیسک، دانیال بی‌باک در ماده ۴۰۰ متر و بنیامین یوسفی در ۲۰۰ متر موفق به کسب حدنصاب ورودی مسابقات جهانی کنیا شده‌اند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha