دیدار سرلشکر باقری و فرماندهان عالیرتبه نظامی با آیت‌ الله رییسی

تهران-ایرنا- رییس ستاد کل نیروهای مسلح و جمعی از فرماندهان عالی‌رتبه نظامی در دیدار با آیت‌ الله رییسی، انتخابش به عنوان رئیس جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفتند.

به گزارش ایرنا از ستاد رییس جمهوری منتخب، سرلشکر حسن باقری و فرماندهان ارشد سپاه، ارتش، نیروی انتظامی، وزیر دفاع و جمعی از فرمانده عالیرتبه نظامی کشورمان صبح امروز سه ‌شنبه  با حضور در دفتر رئیس جمهوری منتخب، با آیت ‌الله  سید ابراهیم رییسی دیدار کردند.

فرماندهان ارشد نظامی در این دیدار ضمن تبریک پیروزی آیت‌ الله رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری بر آمادگی نیروهای مسلح برای کمک به دولت جدید و ارتقاء توانمندی‌های جمهوری اسلامی در عرصه ‌های مختلف و شکل گیری ایران قوی تأکید کردند.

آیت ‌الله سید ابراهیم رئیسی نیز در این دیدار از ابراز محبت رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و فرماندهان نظامی قدردانی و تشکر کرده و ابراز امیدواری کرد با به کارگیری همه توانمندی‌های موجود در کشور، شرایطی بهتر از گذشته در انتظار مردم ایران باشد.

پیش از این نیز فرمانده کل سپاه پاسداران و اعضای شورای فرماندهی سپاه و همچنین رئیس نیروی انتظامی و جمعی از فرماندهان ارشد این نیرو در دیدارهای جداگانه با حضور در دفتر آیت الله رئیسی، انتخاب ایشان از جانب ملت را تبریک گفتند.

سید ابراهیم رییسی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با کسب ۱۷ میلیون و ۹۲۶ هزار و ۳۴۵ رای به عنوان هشتمین رییس جمهوری اسلامی ایران انتخاب شد./

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha