۹۴۴ کیلوگرم مواد مخدر در سبزوار کشف شد

سبزوار- ایرنا- فرمانده انتظامی خراسان رضوی از توقیف ۳ دستگاه خودرو و کشف ۹۴۴ کیلوگرم انواع مواد مخدر در شهرستان سبزوار خبر داد.

سردار محمدکاظم تقوی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران در سبزوار گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر سبزوار با همکاری اطلاعاتی و عملیاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و نیز استان سمنان از قصد سوداگران مرگ برای انتقال محموله سنگین مواد افیونی از طریق محورهای مواصلاتی سبزوار مطلع شدند.

وی تصریح کرد: تیم های مشترک عملیاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان های خراسان رضوی، سمنان و شهرستان سبزوار پس از تعقیب و مراقبت و با اشراف اطلاعاتی موفق به شناسایی محل دپو مواد افیونی در یکی از روستاهای سبزوار در حاشیه کویر شدند.

سردار تقوی اظهار داشت: ماموران انتظامی در بازرسی از محل مورد نظر موفق به کشف ۷۴۵ کیلوگرم تریاک، ۱۳۸ کیلوگرم حشیش و ۶۱ کیلوگرم مرفین، جمعا به میزان ۹۴۴ کیلوگرم شدند که به طرز ماهرانه ای در زیر خاک جاسازی شده بود.

وی با اشاره به دستگیری هفت متهم در این زمینه گفت: در این عملیات ضربتی یک دستگاه خودرو وانت نیسان، یک دستگاه ‌وانت پیکان و یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ سوداگران مرگ نیز توقیف و متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی با قدردانی از همکاری و تعامل خوب مردم با نیروی انتظامی در زمینه شناسایی سوداگران مرگ، از شهروندان خواست در صورت آگاهی از هرگونه تحرکات در خصوص جا به جایی، حمل و یا فروش مواد مخدر، مراتب را از طریق تلفن مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ به پلیس اطلاع رسانی کنند.

سبزوار در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد واقع است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha