سرباز نماد صلابت و اقتدار کشور است

تهران-ایرنا- جانشین نیروی پدافند هوایی ارتش در مراسم جشن میلاد امام رضا(ع) که در محل ستاد این نیرو برگزار شد، در جمع کارکنان وظیفه، گفت: سرباز نماد صلابت و اقتدار کشور است و نگاه دین مقدس اسلام و نیروهای مسلح به مقوله ی سرباز بسیار ویژه است.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ الهامی ضمن تبریک دهه کرامت با بیان اینکه در نیروی پدافند هوایی نگاه ویژه ای به مهارت آموزی کارکنان وظیفه در طول دوران خدمت مقدس سربازی معطوف شده است، خاطر نشان کرد: از آنجایی که دوران خدمت سربازی یکی از مهمترین دوران  سرنوشت ساز جوانان است باید کارکنان وظیفه از فرصت های به دست آمده و زمینه های فراهم شده برای رشد، تعالی، بالندگی و شکوفایی توانمندی های خود استفاده کنند.

وی با تاکید بر اینکه کارکنان وظیفه همدوش کارکنان پایور و سایر نیروی انسانی نقش موثری در محقق شدن راهبردهای نیروهای مسلح دارند، تصریح کرد: سرباز نماد صلابت و اقتدار کشور است و نگاه دین مقدس اسلام و نیروهای مسلح به مقوله ی سرباز بسیار ویژه است.

جانشین نیروی پدافند هوایی با بیان اینکه در کلام حضرت علی(ع) حقیقت نیروهای مسلح و  جایگاه سرباز به عنوان اولین و اساسی ترین عامل ایجاد و بسط امنیت تجلی یافته است، اظهار کرد: دفاع و حفظ امنیت، در زمره ی نخستین وظایف حکومت قلمداد می شود و از این رو تامین و آموزش نیروی انسانی متخصص و هوشیار امری لازم و ضروری است.

وی با ابراز خرسندی از فعالیت های جهادی کارکنان وظیفه در طول دوران شیوع ویروس کرونا در خصوص  ضد عفونی معابر و اماکن، تولید ماسک، توزیع بسته های  حمایتی و معیشتی در مناطق محروم و...، افزود: بخش بزرگی از امنیت ملت شریف ایران اسلامی مرهون خدمات متعهدانه و با اخلاص سربازان وظیفه است.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha