بخش آنکولوژی بیمارستان امام حسن مجتبی (ع) افتتاح شد

تهران - ایرنا - بخش آنکولوژی بیمارستان امام حسن مجتبی (ع) با حضور علی اکبر ولایتی رییس بیمارستان مسیح دانشوری، ایرج حریرچی معاون کل وزیر بهداشت و و علیرضا زالی رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه و آموزش ایرنا، در مراسم افتتاح بخش آنکولوژی بیمارستان امام حسن مجتبی (ع) واقع در محوطه بیمارستان مسیح دانشوری که امروز - سه شنبه - برگزار شد، جمعی از خیرین هم حضور داشتند.
ولایتی در این مراسم ضمن تبریک ایام دهه کرامت و ولادت امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) گفت: توفیق بزرگی است که در این ایام مبارک و فرخنده گام دیگری در جهت رشد و ارتقای فعالیت های این بیمارستان برای ارایه خدمات بهتر و بیشتر به مردم عزیز وبزرگوار برداشته می شود و بخش انکولوژی ساختمان امام حسن (ع) مسیح دانشوری افتتاح می شود.
وی افزود: این بیمارستان امروز به عنوان یک مرکز منطقه ای شناخته شده و از ابتدای آغاز بحران کرونا نیز با تمام توان و ظرفیت و همراهی، دلسوزی و فداکاری متخصصان، کادر درمانی و تمامی همکاران، در جبهه مقدم مبارزه با کرونا قرار داشته که از همه این عزیزان تقدیر و تشکر می کنم و امیدوارم به صورت هفتگی و پس از بخش آنکولوژی، قسمت های مختلف دیگر ساختمان امام حسن مجتبی (ع) نیز افتتاح و مجموعه به صورت کامل در جهت خدمت رسانی حداکثری به مردم قرار گیرد.

بخش آنکولوژی بیمارستان امام حسن مجتبی (ع) تنها مرکز جامع درمان سرطان ریه در کشور است

ولایتی در جمع خبرنگاران نیز گفت: بخش آنکولوژی بیمارستان امام حسن مجتبی (ع) که امروز راه اندازی شد، تنها مرکز جامع درمان سرطان ریه در کشور است.
وی بیمارستان مسیح دانشوری را در منطقه بی نظیر توصیف کرد و افزود: مرکز جامع پیوند این بیمارستان هم راه اندازی شده است که  پیوندهای کبد، ریه و قلب، پانکراس و کلیه در این مجموعه انجام می شود که این پیوندها دستاورد بزرگی برای کشور محسوب می شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha