رنگرز: موزه ورزش اقدامی ماندگار است

تهران- ایرنا- رییس اسبق موزه ملی ورزش با اشاره به اقدام ماندگار وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک گفت: امیدوارم موزه بتواند بیش از گذشته ورزش کشور را به تصویر بکشد.

به گزارش ایرنا، «حسن رنگرز» امروز (سهشنبه) در حاشیه مراسم رونمایی از ٩ سردیس قهرمان پیشکسوت المپیکی در تالار پارالمپیک موزه ورزش اظهار داشت: یک کار ماندگار و مستند در ورزش ایران است و امیدوارم موزه کمیته ملی المپیک و پارالمپیک بیش از پیش افتخارآفرینی ورزش ایران را به تصویر بکشد. 

مدیر کل ورزش استان مازندران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا چمن درستی در ورزشگاه شهید وطنی وجود ندارد، افزود: نساجی ظرفیت زیاد و سابقه خوبی دارد. سکوهای وطنی را ساختیم و کار آن تمام شده، امیدواریم تیرماه شاهد افتتاحیه باشیم و این ورزشگاه میزبان طرفداران نساجی خواهد بود. چمن طبیعی مستلزم کار زیادی است. یک ماه پیش باشگاه نساجی در نامه‌ای مکتوب تقاضای تعویض چمن را داشت تا استانداردهای سازمان لیگ را داشته باشد. ابلاغ اعتبار آمده، امیدواریم چمن مصنوعی با استانداردها فراهم شود. 

قهرمان اسبق کشتی فرنگی جهان درباره هزینه تعویض چمن گفت: در ورزشگاه  وطنی باید تغییراتی در زهکش صورت بگیرد. قیمت‌ها متفاوت است و ما باید این موضوع را در مناقصه بگذاریم. اعداد و ارقام متفاوت بوده که نزدیک به ۳ تا ۴ میلیارد تومان است. اداره کل ورزش و جوانان مازندران آمادگی تعویض چمن را به هر شکلی که باشگاه بخواهد دارد اما نساجی خواسته که چمن مصنوعی باشد. 

رنگرز درباره رای پیکان و سایپا، گفت: ما خودمان را مکلف به تمکین قانون می‌دانیم. هر چه قانون تکلیف کند ما آماده پذیرش آن را داریم. به حرف‌های درگوشی توجهی نداریم و آیین‌نامه مبنای عمل است. اعتراض خود را اعلام کرده‌ایم و هر چه کمیته انضباطی ابلاغ کند تمکین می‌کنیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha