قدردانی رییس عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا از ملت ایران

تهران- ایرنا- رییس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا در پیامی از ملت تاریخ‌ساز ایران اسلامی برای حضور و مشارکت پرشور در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا قدردانی کرد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی ارتش، حجت‌الاسلام والمسلمین علی سعیدی روز سه‌شنبه در پیامی نوشت: از زمان نضج گرفتن انقلاب اسلامی ایران توسط بزرگ پرچمدار قرون متمادی حضرت امام خمینی(ره)، عرصه‌های تقابل جبهه حق و باطل یکی پس از دیگری، ورق‌های اعجاب‌انگیز تاریخ را در مقابل دیدگان جهانیان رقم زد و آن را صرفاً تاریخی مکتوب در گوشه کتابخانه‌ها قرار نداد؛ زیرا شاکله انقلاب اسلامی بر حق قرار داشته و کسی نتوانست مانع صیرورت آن شود.

این پیام افزود: اکنون در یکی از دوران تکامل نظام انقلابی و اسلامی ایران، تمام جبهه معاند، در دوران بسیار سخت، خطیر و طاقت‌فرسای عارض شده بر مردم، عزم خود را جزم کردند تا با تکرار آزمون بخت نامراد خود مانع تحولی شگرف از حضور مردمی روشن ضمیر و هدایت شده برای ترسیم آینده مطلوب خود در انتخابات ریاست جمهوری شوند.

رییس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا عنوان کرد: اما با هدایت‌های سکاندار انقلاب شکوهمند اسلامی حضرت آیت اللّه العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) بحمداللّه به تکلیف خود عمل کردند و دشمنان همواره غافلند که وعده‌های الهی محقق می‌شود و یوم‌اللّه تکرار شدنی است.

سعیدی در این پیام خاطرنشان کرد: به شکرانه قدردانی از هم‌میهنان فهیم و تاریخ‌ساز خصوصاً نیروهای مسلح، پیشانی بر خاک نهاده و سجده شکر بجا می‌آوریم و برای دولت انقلابی و نورانی جدید دعای موفقیت و عاقبت به خیری می‌کنیم.

سید ابراهیم رییسی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با کسب ۱۷ میلیون و ۹۲۶ هزار و ۳۴۵ به عنوان رییس جمهوری انتخاب شد.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha