سرمربی تیم فوتبال قشقایی شیراز: تردید نکنید در لیگ دسته یک می‌مانیم
داریوش هرمزی سر مربی تیم قشقایی شیراز

شیراز-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال قشقایی شیراز با اظهار اینکه تیمی مظلوم و بدون حامی هستیم، گفت: بارها این پرسش مطرح شده که وضع ما چه می‌شود اما تردید نکنید در لیگ دسته یک می‌مانیم زیرا سه تیم پایین تر از ما قرار دارند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، داریوش هرمزی شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران اعلام کرد: تیم ما به قشقایی غول کش شهرت دارد و تیم دیگری را (خوشه طلایی ساوه) در بالای جدول که مدعی است متوقف کردیم و در حقیقت این بازی نبرد بالا و پایین جدول بود.

 وی اضافه کرد: ما در این بازی به دنبال بُرد بودیم تا شرایط خود را در جدول بهبود بخشیم اما گرفتن یک امتیاز از تیم مدعی نتیجه بدی نبود هر چند دنبال سه امتیاز بودیم ضمن اینکه آنها بسته بازی کردند.

هرمزی با بیان اینکه هنوز چهار بازی دیگر تا پایان لیگ باقی مانده است، افزود: شرایط خوبی داریم و در پایان جایگاه بهتری کسب خواهیم کرد، روی پای خودمان هستیم و در بیرون زمین تنهاییم با این حال خاطره خوبی را در پایان لیگ از خود به جای خواهیم گذاشت.

بازی تیم های قشقایی شیراز و خوشه طلایی ساوه در هفته سی ام مسابقات فوتبال دسته یک شامگاه دوشنبه در ورزشگاه پارس شیراز با نتیجه مساوی صفر بر صفر پایان یافت.

هم اینک در جدول رده بندی پس از انجام ۳۰ بازی، تیم های هوادار و بادران تهران با ۵۳  امتیاز به ترتیب اول و دوم هستند، تیم شاهین شهرداری بوشهر با ۴۹ امتیاز  سوم است و تیم فجر شهید سپاسی شیراز هم با ۴۸  امتیاز در  مکان چهارم  جدول قرار دارد و در تعقیب تیم های صدرنشین هستند.

همچنین خوشه طلایی ساوه با ۴۷ امتیاز و مس کرمان هم با ۴۶ امتیاز به ترتیب پنجم و ششم هستند و هنوز شانس صعود دارند.

اما تیم های استقلال خوزستان که زمانی مدعی بود با ۴۳ امتیاز، خیبر خرم آباد، پارس جم جنوبی، آرمان گهر سیرجان و ملوان انزلی که ۴۲ امتیازی  هستند با توجه به فاصله ۱۱ امتیازی که با تیم های اول و دوم جدول دارند بعید به نظر می رسد دیگر شانسی برای صعود داشته باشند.

در رقابت های فوتبال دسته یک کشور ۱۸ تیم شرکت دارند و پس از انجام ۳۴ بازی تیم های اول و دوم جدول جواز صعود به لیگ برتر دوره بیست یکم کسب خواهند کرد و سه تیم انتهای جدول هم راهی دسته دوم می شوند.

چوکا تالش با ۳۲ امتیاز ، نود ارومیه با ۲۷ امتیاز  به ترتیب در مکان شانزدهم و هفدهم قراردارند و هنوز برای بقا امیدوار هستند اما  گل ریحان البرز با ۱۸ امتیاز  سقوطش به دسته دوم  قطعی شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha