سرمربی تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه: زمین ورزشگاه پارس زیبنده نیست
وحید بیاتلو سر مربی تیم خوشه طلایی

شیراز- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه با اشاره به اینکه زمین چمن ورزشگاه پارس زیبنده شیرازی‌ها نیست، اعلام کرد: این ورزشگاه تازه تاسیس که شکل زیبایی دارد نباید زمین چمنش بی‌کیفیت باشد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، وحید بیاتلو شامگاه دوشنبه پس از تساوی تیمش مقابل قشقایی شیراز در جمع خبرنگاران گفت: به نظرمی رسد نگهداری یک زمین چمن خوب هزینه ای برای تیم‌های قشقایی و فجر شیراز نداشته باشد و نباید کیفیت بدی داشته باشد.

وی در مورد بازی هم گفت: به هر ۲ تیم تبریک می گویم زیرا هم برای ما که در حال صعود هستیم  و هم برای قشقایی که در خطر سقوط قرار دارد حساسیت زیادی داشت اما شاهد یک بازی پاک ، جوانمردانه و بدون حاشیه بودیم.    

 بیاتلو ادامه داد: در این بازی سه تا چهار فرصت تک به تک را با بی دقتی بازیکنانم از دست دادیم ضمن اینکه تیم قشقایی هم ۲ فرصت گلزنی داشت و پر تلاش ظاهر شد.

دیدار تیم های قشقایی شیراز و خوشه طلایی ساوه شامگاه دوشنبه در هفته سی ام مسابقات لیگ دسته یک باشگاه های کشور بدون گل مساوی تمام شد.

۶ تیم در جدول رده بندی هنوز شانس صعود دارند

هم اینک در جدول رده بندی پس از انجام ۳۰ بازی  تیم های هوادار و بادران تهران با ۵۳  امتیاز به ترتیب اول و دوم هستند ، تیم شاهین شهرداری بوشهر با ۴۹ امتیاز  سوم است و تیم فجر شهید سپاسی شیراز هم با ۴۸  امتیاز در  مکان چهارم  جدول قرار دارد و در تعقیب تیم های صدرنشین هستند.

همچنین خوشه طلایی ساوه با ۴۷ امتیاز و مس کرمان هم با ۴۶ امتیاز به ترتیب پنجم و ششم هستند و هنوز شانس صعود دارند.

اما تیم های استقلال خوزستان که زمانی مدعی بود با ۴۳ امتیاز، خیبر خرم آباد ، پارس جم جنوبی آرمان گهر سیرجان و ملوان انزلی که ۴۲ امتیازی  هستند با توجه به فاصله ۱۱ امتیازی که با تیم های اول و دوم جدول دارند بعید به نظر می رسد دیگر شانسی برای صعود داشته باشند.

در رقابت های فوتبال دسته یک کشور ۱۸ تیم شرکت دارند و پس از انجام ۳۴ بازی تیم های اول و دوم جدول جواز صعود به لیگ برتر دوره بیست یکم کسب خواهند کرد و سه تیم انتهای جدول هم راهی دسته دوم می شوند.

چوکا تالش با ۳۲ امتیاز ، نود ارومیه با ۲۷ امتیاز  به ترتیب در مکان شانزدهم و هفدهم قراردارند و هنوز برای بقا امیدوار هستند اما  گل ریحان البرز با ۱۸ امتیاز  سقوطش به دسته دوم  قطعی شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha