زاکانی: دولت جدید توجه ویژه به ظرفیت عظیم ملت خواهد داشت

کرج - ایرنا - رییس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی گفت: دولت جدید توجه ویژه به ظرفیت عظیم ملت در مشارکت و ساختن ایران آباد خواهد داشت.

علیرضا زاکانی در حاشیه جشن حماسه حضور استان البرز در ورزشگاه انقلاب کرج در جمع خبرنگاران افزود: از این ظرفیت عظیم در ساختن ایران آزاد و پیشرفته مادی و معنوی بر محور نخبگان  هرچه بیشتر بهره گرفته خواهد شد.

وی ادامه داد: دقت در شایسته سالاری و توجه به میدان دادن به فرهیختگان به عنوان ظرفیت های مهم انسانی در کشور بیش از پیش مورد توجه قرار می گیرد.

در جشن  حماسه حضور البرز اقشار مختلف مردم با در دست داشتن پرچم جمهوری اسلامی بار دگر پایبندی خود را به نظام جمهوری اسلامی نشان دادند.
سرودهای حماسی، مولودی های در وصف ثامن حج علی بن موسی رضا(ع) از دیگر برنامه های این جشن بود که به شکرانه حضور پرشور مردم در انتخابات برگزار شده بود.
گروه ورزش زورخانه ای، مداحان اهل بیت (ع) و گروه های تواشیح در این جشن مردمی با سروده هایی از ایثارگری های شهدا و سردار دلها شهید سلیمانی این حضور پرشور را حاکی از پایبندی هرچه بیشتر مردم به آرمانهای ایران انقلاب اسلامی دانستند که هیچ سدی یارای مقابله با آن را ندارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha