نتایج انتخابات شورای اسلامی شهرهای پیشوا و جلیل‌آباد اعلام شد

تهران - ایرنا – فرماندار شهرستان پیشوا گفت: با تجمیع آراء انتخابات ۲۸ خرداد ، نتیجه انتخابات شورای اسلامی شهر پیشوا و جلیل آباد اعلام شد.

حسین عباسی روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و دومین میاندوره‌ای مجلس خبرگان رهبری در ۸۲ شعبه اخذ رأی برگزار شد که از این تعداد ۷۹ شعبه ثابت و سه شعبه به صورت سیار آرای مردم را جمع‌آوری کرد.

وی افزود: در حوزه شهر پیشوا، صلاحیت ۵۲ نفر تأئید شده است و برای کسب هفت کرسی شورای شهر این شهر با یکدیگر رقابت کردند.

عباسی اظهار داشت: علاوه بر این در حوزه شهر جلیل‌آباد صلاحیت ۲۱ نفر تأئید شد که این افراد برای کسب پنج کرسی شورای این شهر جدید با یکدیگر رقابت کردند.

وی گفت: در انتخابات شورای شهر پیشوا و پس از شمارش آراء، عباس طباطبایی با ۳۰۶۲ رأی، سید حسن طباطبایی با ۳۰۱۶ رأی، حسن حیدری با ۲۶۳۰ رأی، احمد قمی کردی با ۲۳۶۵ رأی، معصومه یوسفی با ۲۲۱۵ رأی، سیدمرتضی طباطبایی با ۲۰۲۳ رأی و حامد هداوندخانی با ۱۹۷۴ رأی به عنوان اعضای اصلی شورای شهر پیشوا انتخاب شدند.

وی افزود: همچنین مرتضی چناری با ۱۹۵۴ رأی، اردوان مهدی‌زاده با ۱۹۰۵ رأی و ابراهیم عابدی با ۱۷۱۴ رأی، ناصر حسینا با ۱۷۸۸ رأی و کامران محمدحسینی با ۱۶۱۶ رأی به عنوان اعضای علی‌البدل از سوی مردم انتخاب شدند.

برای مشاهده لیست نتیجه شمارش آراء شورای شهر پیشوا اینجا کلیک کنید.

فرماندار پیشوا گفت: در شهر جلیل آباد و پس از شمارش آراء امیرحسین کریمی با ۱۴۵۲ رأی، مهدی گلابی با ۱۰۱۳ رأی، امید الیکائی با ۷۹۸ رأی، حسین قنبری با ۶۲۴ رأی و یزدان شصتی با ۵۸۴ رأی به عنوان اعضای اصلی از سوی مردم این شهر انتخاب شدند.

وی تصریح کرد: همچنین بیژن شصتی با ۴۸۵ رأی، محمد کریمی با ۴۶۷ رأی و سید مهدی طاهری پورفرد با ۴۵۰ رأی به عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.

برای مشاهده لیست نتیجه شمارش آراء شورای شهر جلیل آباد اینجا کلیک کنید.

عباسی گفت: در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری سید ابراهیم رئیسی ۲۱۸۵۵ رأی، محسن رضایی میرقائد ۲۴۸۴ رأی، عبدالناصر همتی ۱۵۷۲ رأی و سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی ۱۳۵۲ رأی از مردم پیشوا کسب کردند.

شهرستان پیشوا با بیش از ۸۰ هزار نفر جمعیت در ۴۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.
 

نتیجه انتخابات شورای اسلامی شهر قرچک 

فرماندار قرچک نیز نتیجه انتخابات شورای اسلامی این شهرستان تک شهری را اعلام کرد.

بهمن خطیبی به خبرنگار ایرنا گفت: انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و دومین میان دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در شهرستان قرچک با تعیین ۱۵۳ شعبه اخذ رأی برگزار شد.

وی افزود: در پنجمین دوره شوراهای اسلامی، تعداد هشت روستای بخش مرکزی شهرستان دارای شورای اسلامی بود که با حد نصاب رسیدن جمعیت در ۲ روستای رضی آباد و محمودآباد، رقابت انتخاباتی در ۱۰ روستای این شهرستان تک بخشی انجام شد.

وی با اشاره به اتمام شمارش آراء شورای اسلامی قرچک گفت: با شمارش آراء ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی، محمد فرهام با ۷۳۹۷ رأی، صمد شایان با ۷۰۰۸ رأی، نورمحمد قیاسوند با ۶۵۳۸، طیبه اسکندری با ۵۸۳۱ رأی، مریم طالبی با ۴۹۰۴ رأی، مصطفی افشاری امیری با ۴۸۸۵ رأی، یداله باهو با ۴۵۳۳ رأی، مهدی زمانی افشار با ۴۳۳۹ رأی و محمد زمانی افشار با ۴۰۶۹ رأی به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.

خطیبی افزود:همچنین اصغر یوسفی با ۳۸۶۱ رأی، سیدجعفر ضیایی با ۳۶۸۴ رأی، حسن حسن زاده با ۳۶۶۳ رأی، علیرضا ابراهیمی با ۳۶۶۲ رأی و بشیر عزیزی با ۳۵۸۰ رأی به عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.

برای مشاهده لیست نتیجه شمارش آراء شورای شهر قرچک اینجا کلیک کنید.

وی گفت: در انتخابات ریاست جمهوری سید ابراهیم رئیسی ۵۲۸۱۵ رأی، محسن رضایی میرقائد ۱۲۸۴۳ رأی، عبدالناصر همتی ۵۴۲۴ رأی و سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی ۳۸۹۵ رأی از مردم قرچک کسب کردند.

شهرستان قرچک با ۲۷۰ هزار نفر جمعیت در ۳۰ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha