حسینی: شرایط چندماه اخیر استقلال فاجعه‌بار بوده است

تهران- ایرنا- دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال تهران گفت: هر سال مدیریت این باشگاه با مشکلاتی مواجه بوده اما در چند ماه اخیر این مساله فاجعه بار شده و صحبت از امکانات و شرایط تیم بزرگی چون استقلال خنده‌دار است.

به گزارش ایرنا، سید حسین حسینی بعد از پیروزی تیمش برابر شهرخودرو اظهار داشت: از سال ۱۳۹۱ تا امروز در خدمت تیم استقلال تهران هستیم اما شرایط این روزهای ما واقعا تاسف آور است و نمی دانم چرا این مشکلات فقط برای تیم بزرگی چون استقلال روی می دهد؟!

وی ادامه داد: از این شرایط خسته شدیم، ما حتی امکانات اولیه را هم نداریم. وضعیت زمین تمرینی ما، رختکن، شرایط تیم و مسایلی از این دست واقعا تاسف انگیز است.  هر مدیرعاملی به استقلال می آید کارایی لازم را ندارد اما این ماه های اخیر غیرقابل تحمل شده و بازیکنان در شرایط سختی هستند.

دروازه‌بان استقلال تهران با اشاره به بازی این تیم برابر الهلال عربستان گفت: اگر آن‌ها این امکانات را ببینند به ما چه می گویند؟! فقط می خندند. مبلغ قرارداد و یک زمین تمرین چیز زیادی نیست اما دیگر اینقدر صحبت کردیم که خودمان خسته شدیم و فقط می توانم بگویم این وضعیت در حد و اندازه های تیم بزرگی چون استقلال نیست. 

وی تاکید کرد: شغل ما فوتبال بازی کردن است و از همین راه درآمدزایی داریم. ما هم خانواده داریم و همیشه هم نمی‌شود بازی کرد و سن خاصی دارد. طبیعی است روی مبلغ قرارداد خود حساب می کنیم اما الان برخی بازیکنان ۳۰، گروهی ۵۰ و عده‌ای هم ۶۰ درصد گرفته اند که به هیچ عنوان خوب نیست.

حسینی در مورد بازی برابر شهرخودرو هم گفت: با اتفاقاتی که در این روزها افتاده بود واقعا برای این بازی آماده نبودیم. شرایط روحی بازیکنان خوب نیست اما خدا را شکر می‌کنیم که بردیم و ۳ امتیاز این بازی را به هواداران تقدیم می کنیم. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha