مردم مراغه پیروزی رئیس‌جمهوری منتخب را جشن گرفتند

مراغه- ایرنا- جمعی از مردم مراغه در بوستان «یادگاران» این شهر جمع شدند و پیروزی آیت‌الله «سیدابراهیم رئیسی» در سیزدهمین دوره از انتخابات ریاست‌جمهوری را جشن گرفتند. 

رئیس ستاد مرکزی آیت‌الله رئیسی در مراغه شامگاه دوشنبه و همزمان با شب میلاد امام رضا(ع) در این آیین اظهار داشت: بصیرت عاشورایی ملت ایران حماسه‌ای در ۲۸ خردادماه خلق کرد که نتیجه آن امنیت و آرامش کشور خواهد بود.

مسعود فرجام با اشاره به اینکه ملت ایران بار دیگر خوش درخشیدند و توطئه‌های دشمنان را خنثی کردند، افزود: قبل از انتخابات همه بر مشارکت حداکثری تاکید داشتند اما ملت علاوه بر آن دست به انتخاب اصلح زدند.

وی بیان کرد: امروز نیز مفتخریم که به سیدی ساده‌زیست رای داده‌ایم و گفتمان انقلاب و ولایت را در شب میلاد حضرت ثامن‌الحجج جشن می‌گیرم؛ ضمن آنکه بر خود وظیفه می‌دانم تا از همه فعالان ستاد آیت‌الله رئیسی در سطح شهرستان قدردانی کنم. 

وی با اشاره به تشکیل کمیته‎‌های مختلف در ستاد آیت‌الله رئیسی در مراغه، اضافه کرد: از جمله این کمیته‌ها می‌توان به «شورای هم‌اندیشی متشکل از ریش‌سفیدان، فرهنگیان در دو بخش خواهران و برادران، صنعتگران و تولیدکنندگان، وکلا و حقوقدانان، مهندسان، کشاورزان و بازاریان اشاره کرد.

فرجام تصریح کرد: کمیته‌های دیگری نیز با عناوین و تخصص‌های مختلف دیگر همچون فضای مجازی، ایثارگران و رزمندگان، هیات‌های حسینی، کمیته سلامت و جامعه مبلغان، کارمندان و کارگران، پشتیبانی و اداری، جوانان، دانشگاهیان، جهادگران، نخبگان و رای‌اولی‌ها در ستاد مرکزی آیت‌الله رئیسی در مراغه تشکیل شده بود.

وی اضافه کرد: تشکیل کمیته‌های روستایی، ستاد مجزای شهر خداجو، برپایی محافل سخنرانی، هماهنگی با نهادها و سازمان‌ها و دیدار با کاندیداهای شورای اسلامی شهر برای تشویق مردم به مشارکت حداکثری موجب شد تا هزینه‌های تبلیغاتی کنترل شود و ۵۷ درصد از رای‌هندگان مراغه «آیت‌الله رئیسی» را انتخاب کنند.

مردم مراغه پیروزی رئیس‌جمهوری منتخب را جشن گرفتند

حجت‌الاسلام طلایی: به اسلام واقعی عمل کنیم

حجت‌الاسلام هادی طلایی از روحانیان جوان مراغه نیز در این آیین گفت: اگر به دنبال جلب رضایت خالق باشیم، رضایت مخلوق نیز جلب می‌شود و بر همین اساس باید به اسلام واقعی عمل کنیم.

وی با تاکید بر صادق بودن با مردم و پیروی از دستور قرآن و اسلام، اظهار داشت: هدف وسیله را توجیه نمی‌کند و خوشحالیم که دولتی انقلابی می‌خواهد روی کار بیاید و در مسیر انقلاب خمینی کبیر گام بردارد. 

خطیب جوان مراغی بیان کرد: امام خمینی (ره) هدفش برافراشته شدن پرچم دین، پیروی از قرآن و حمایت از قشر ضعیف جامعه بود و امروز نباید از این اهداف فاصله بگیریم. 

حجت‌الاسلام طلایی تاکید کرد: همه در ظاهر از اسلام می‌گویند اما باید اسلام واقعی را پیروی کنیم و این توصیه امام رضا(ع) است که «اسلام واقعی را درک کنیم و به مردم بیاموزیم». 

وی این را هم اظهار داشت که اگر مردم زیبایی اسلام را درک کنند، سبک زندگی اسلامی را در پیش می‌گیرند ولی باید عمل به آن از سوی مسئولان را نیز ببینند. 

به گزارش ایرنا جمع کثیری از مردم مراغه در این جشن حضور داشتند و مسابقه کودکانه، اجرای موسیقی، مولودی‌خوانی و نورافشانی از بخش‌های مختلف آن به شمار می‌رفت.

مردم مراغه پیروزی رئیس‌جمهوری منتخب را جشن گرفتند

 
 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha