سرقت تاسیسات مخابراتی مهمترین چالش شرکت مخابرات قزوین است

قزوین - ایرنا - مدیر مخابرات منطقه قزوین گفت: سرقت تاسیسات مخابراتی و به دنبال آن قطع ارتباطات مردمی از مهمترین چالش‌های این شرکت در قزوین است.

به گزارش ایرنا، علیرضا نصرآبادی شامگاه دوشنبه مردم را صاحبان اصلی تجهیزات مخابراتی دانست و افزود: متاسفانه سرقت تاسیسات مخابراتی امروزه از دغدغه های مهم مدیران و کارکنان مخابرات استان بوده تا جایی که در برخی مناطق به یک رویه پرتکرار و آزار دهنده تبدیل شده و شهروندان را نیز با مشکلات زیادی روبرو کرده است.

وی ادامه داد: افزایش میزان سرقت کابل و تجهیزات مخابراتی باعث قطع ارتباط و نارضایتی اهالی مناطق مختلف شهرهای استان شده که این مساله علاوه بر قطع تلفن، ارتباطات اینترنتی را نیز به دنبال داشته است.

نصرآبادی یادآور شد: در شرایط کنونی و به خاطر شیوع ویروس کرونا که نیاز مردم به تلفن و اینترنت را بیش از گذشته کرده و بسیاری از اقشار از جمله دانش آموزان و دانشجویان نیز آموزش‌های خود را در بستر فضای مجازی فرا می‌گیرند، این مساله به یک معضل اساسی و جدی برای شهروندان تبدیل شده است.

وی با بیان اینکه همکاران شرکت مخابرات قزوین در صورت بروز چنین حوادثی بلافاصله موضوع را پیگیری و نسبت به رفع قطع ارتباط تلفن اقدام می‌کنند، افزود: گرچه میزان سرقت تجهیزات و کابل‌های تلفن زیاد است اما همکاران با دقت و سرعت عمل زیاد نسبت به ترمیم، نصب و برقراری ارتباط تلفن‌های ثابت اقدام می‌کنند اما هیچ کدام از اقدامات ما از وظیفه همگانی که ما نسبت به این تجهیزات که جزو بیت المال نیز هستند، کم نمی‌کند.

مدیر مخابرات منطقه قزوین از تمامی شهروندان استان خواست تا با پذیرش حس مسوولیت پذیری، در صورت مشاهده سرقت تجهیزات مخابراتی مراتب را به پلیس ۱۱۰ و یا حراست مخابرات منطقه قزوین اطلاع دهند.
 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha