مردم ایران اجازه ندادند دشمنان عظمت واستقلال کشور را خدشه‌دار کنند

تهران - ایرنا- معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید گفت: ملت در حماسه‌ای با شکوه نشان داد که همواره در صحنه‌های حساس با پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری حضوری وصف ناپذیر خواهد داشت و اجازه نخواهند داد دشمنان عظمت و استقلال این مرز و بوم را که با خون هزاران هزار شهید رقم زده شده خدشه‌دار کند.

به گزارش ایرنا از «ایثار»،معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی انتخاب آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی به عنوان رئیس جمهور منتخب مردم ایران را تبریک گفت.

سعید اوحدی خطاب به آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری منتخب ملت شریف ایران آودره است: پروردگار متعال را سپاس می‌گوییم که ملت ایران در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در بیست و هشتم خردادماه سال ۱۴۰۰ با حضور پرشور و اثرگذار خویش برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در برابر جهانیان بار دیگر اقتدار و افتخار را رقم زدند.

وی افزود: این ملت در حماسه‌ای با شکوه نشان دادند که همواره در صحنه‌های حساس با پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) حضوری وصف ناپذیر خواهند داشت و اجازه نخواهند داد دشمنان اسلام و انقلاب عظمت و استقلال این مرز و بوم را که با خون هزاران هزار شهید و ایثار و فداکاری جانبازان و آزادگان و خانواده معزز آنان رقم زده شده خدشه‌دار نمایند.

رییس بنیادشهید در این پیام تاکید کرد:‌ انتخاب شایسته حضرتعالی که دارای شخصیتی ولایی و انقلابی هستید و از سوابق علمی، مدیریتی و اجرایی درخشانی برخوردارید را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده و از پروردگار متعال برای دولت محترم و شخص جنابعالی توفیق خدمت به ملت شریف ایران و انجام اقدامات ارزشمند در مسیر توسعه و پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با بهره ‎گیری از همه ظرفیت‎ های موجود را مسألت می‌نمایم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha