فرماندار میانه: همدلی اعضای شورای شهر با سایر دستگاه‌ها رمز توسعه است

تنبریز- ایرنا - فرماندار میانه همدلی؛ وحدت و همراهی شوراها در بین خود و با سایر دستگاه‌ها را رمز توسعه و آبادانی یک روستا؛ شهر  و در نهایت کل کشور عنوان و اضافه کرد: خدمت به مردم راهبرد اصلی دولت و نظام جمهوری اسلامی است و در این چارچوب هیچ مانعی نباید در مسیر خدمت به مردم وجود داشته باشد.

محمدرضا مشایخی روز دوشنبه در نشستی با منتخبان جدید شورای شهر میانه با آرزوی توفیق برای آنها در صحنه خدمتگزاری به مردم گفت: شورای اسلامی شهر  با عملکرد مطلوب خود، در مردم ایجاد امید کرده تا آنان را در تمامی کارها همراه خود کرده و مشارکت عمومی را ارتقا دهند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی در روند تکاملی خود، بی نیاز از حضور مردم نیست، گفت: شوراهای اسلامی روستاها، عشایر، شهر و شهرستان و همه و همه، میراث گرانبهای حضرت امام (ره) می باشد که نمونه و الگویی از مشارکت مردم در تصمیم‌گیری‌ها، تصمیم سازی ها و فعالیت‌های اجرایی، فرهنگی و اجتماعی در شهرها و روستاهای کشور است.

مشایخی خاطرنشان کرد: امروزه شوراها حلقه اتصال مردم و مسئولان و بیان‌کننده و پیگیر مشکلات، مناطق خود هستند و در سال‌های گذشته، تاثیر خوبی در هم افزایی، رفع مشکلات و ارائه راهکارها برای  توسعه داشته اند. 

فرماندار ویژه میانه؛ با بیان اینکه شوراهای اسلامی شهر و روستا به عنوان نهادی مردم‌محور و برخاسته از اراده مردم هستند، اصافه کرد: اعضای شوراها باید منشاء خدمات ارزشمند بوده و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نکنند.

فرماندار میانه: همدلی اعضای شورای شهر با سایر دستگاه‌ها رمز توسعه است

فرماندار ویژه شهرستان میانه همچنین در دیدار سید مرتضی حسینی منتخب مردم میانه در مجلس یازدهم با آرزوی توفیق برای وی در انجام رسالت و وظیفه خطیر خدمت به مردم از همکاری و همراهی عوامل ستاد این نامزد منتخب و دیگر نامزدها در ایجاد شور و شوق و رقابت انتخاباتی قدردانی کرد.

مشایخی، انتخابات را مظهر اقتدار ملی و صحنه تبلور عینی جمهوریت نظام اسلامی دانست و گفت: این حضور گسترده مردم و حضور پرشور نامزدهای انتخاباتی و رقابت آنها باعث افزایش اعتبار نظام مقدس جمهوری اسلامی در صحنه روابط بین‌الملل و ارتقاء جایگاه امنیت ملی و تسریع در رشد و شکوفایی و توسعه همه جانبه کشور است .

وی با بیان اینکه، انتخابات عرصه رقابت افکار، اندیشه‌ها، عملکردها و رویکردهای یک جامعه آزاد و دموکراتیک بوده و در چنین رقابت تنگاتنگ اختلاف نظرها و تفاوت دیدگاه‌ها و سلیقه‌ها امری اجتناب‌ناپذیر است افزود: آن چه مسلم است این که همه نامزدها با هدف حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی و کمک به توسعه و پیشرفت منطقه در این مسیر گام نهادند و اکنون که انتخابات به پایان رسیده است لازم است همه نامزدها و اعضای ستادها، هر گونه اختلاف نظر و رقابت‌ها را تبدیل به رفاقت کرده و با ارائه نظرات سازنده و دلسوزانه خویش مسئولین اجرایی و مدیران شهرستان را در راستای آبادانی و توسعه همه جانبه آن یاری دهند.

فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به اینکه منویات رهبری از جمله حضور پرشور مردم در انتخابات امسال تحقق یافت بر استمرار عمل به دیگر منویات رهبری در راستای خدمتگزاری هر چه بیشتر و بهتر به مردم از سوی تمامی مسوولین و مدیران اجرایی کشور تاکید کرد و از نماینده منتخب مردم خواست تا با همراهی و همدلی هرچه بیشتر و استفاده از تجربیات موفق گذشته در کنار دیگر نماینده شهرستان و مسوولین اجرایی به پیشبرد هر چه بهتر و مطلوبتر اهداف شهرستان مساعدت کند.

در انتخابات میان دوره ای یازدهمین مجلس شورای اسلامی، سید مرتضی حسینی با ۱۲ هزار و ۲۹ رای از مجموع آرای این حوزه انتخابیه به عنوان دومین منتخب مردم شهرستان میانه شد.

 در ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی در این شهر، سعید عراقی با سه هزار و ۱۴ رای، هادی صدری با ۲ هزار و ۷۷۶ رای، بهنام اسدزاده با ۲ هزار و ۷۶۷ رای، ابراهیم ایدری با ۲ هزار و ۶۱۳ رای ، مهدی امینی با ۲ هزار و ۵۴۵ رای ، اسلام صدری با ۲ هزار و ۳۹۹ رای و اسماعیل محمدی با ۲ هزار و ۳۲۹ رای بیشترین آرا را کسب کردند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha