۳۱ خرداد ۱۴۰۰،‏ ۱۶:۳۸
کد خبرنگار: 1208
کد خبر: 84377509
۰ نفر

برچسب‌ها

اعتراف تلخ هازارد؛ «دیگر مثل قبل نخواهم شد»

تهران- ایرنا- «ادن هازارد» می‌گوید که شکستگی‌های زیاد قوزک پایش بدین معنا است که وی دیگر بازیکن ۱۰ سال پیش نخواهد شد هرچند برای اثبات توانایی‌های خود در یورو ۲۰۲۰ به همراه تیم ملی بلژیک مصمم است.

به گزارش ایرنا، هازارد در آخرین دیدار مرحله گروهی تیم ملی بلژیک برابر فنلاند در سن پترزبورگ برای نخستین بار در ترکیب اصلی به میدان خواهد رفت.

با این حال، مهاجم ۲۸ ساله بلژیکی گفته است که احتمالا برای حضور ۹۰ دقیقه‌ای آمادگی ندارد.

وی در این باره اظهار داشت: هرگز به کیفیت و ویژگی خودم شک نداشتم اما آیا اینکه برای یورو ۱۰۰درصد آماده هستم یا نه، پرسش بی‌جوابی است. قوزک پای من سه بار شکسته و هرگز مثل ۱۰ سال پیش نخواهد شد. با این حال، می‌توانم خودم را در زمین ثابت کنم و این همان چیزی است که در حال کار روی آن هستم.

هازارد افزود: هنوز به ۱۰۰درصد آمادگی نرسیده‌ام اما آماده شروع دوباره هستم. برنامه همین بود که به مرور به زمین برگردم. آمادگی کامل در مراحل حذفی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

دو برد از دو بازی به این معنا است که بلژیک به مرحله یک هشتم راه یافته و «روبرتو مارتینز» از دیدار برابر فنلاند به عنوان سنگ محکی برای سنجش میزان آمادگی هازارد، «کوین دی بروینه» و «اکسل ویتسل» استفاده خواهد کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha