مابه‌التفاوت هزینه‌های مرکز و داروی بیماران زخم باز پرداخت می‌شود

تهران-ایرنا-معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت‌های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر، اولویت برنامه‌های ستاد را رفع مشکلات مرکز معتادان متجاهر زخم باز احسان شهرستان ورامین اعلام کرد و گفت: مابه‌التفاوت هزینه‌های مرکز و داروی بیماران زخم باز پرداخت می‌شود.

به گزارش ایرنا از ستاد مبارزه با مواد مخدر، امیرحسین یاوری روز دوشنبه به همراه رضا تویسرکان منش مدیر کل درمان و حمایت‌های اجتماعی، صمد محمدی مدیر کل دفتر توسعه مشارکت‌های مردمی و سازمان های مردم نهاد و جمعی از روسای ادارات و کارشناسان حوزه معاونت کاهش تقاضا از مجموعه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شرق استان تهران، تعدادی از مراکز اقامتی ماده ۱۵ و مرکز ماده ۱۶ ویژه معتادین متجاهر زخم باز احسان شهرستان ورامین و کارگاه خیاطی آن مرکز که تعدادی از معتادان بهبود یافته در آن را مشغول به کار هستند، بازدید کرد.

وی در این بازدید اظهار داشت: مرکز ماده ۱۶ معتادین متجاهر زخم باز ورامین، به این علت که اولین مرکز معتادان متجاهر زخم باز در کشور و استان تهران است، دارای اهمیت ویژه‌ای است و رفع مشکلات و کمبودهای این مرکز در دستور کار اداره کل درمان و حمایت‌های ستاد قرار خواهد گرفت.

معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت‌های مردمی ستاد ضمن تاکید بر ایجاد کلینیک و آزمایشگاه در مرکز ماده ۱۶، پرداخت ما به التفاوت هزینه‌های مرکز و پرداخت هزینه داروی بیماران زخم باز و هزینه لباس، از نزدیک با مسائل و مشکلات حوزه مبارزه با مواد مخدر شرق شرق استان تهران آشنا شد و برای رفع آنان قول مساعد داد.

همچنین وحید کاشفی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شرق استان تهران گزارشی از وضعیت حوزه درمان، پیشگیری از اعتیاد و مشارکت‌های مردمی و سازمان‌های مردم نهاد شرق استان تهران از زمان تاسیس شورای هماهنگی شرق استان تهران تاکنون ارائه داد.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha