استاندار خراسان شمالی: سند توسعه فرهنگ دینی استان تهیه شود

بجنورد- ایرنا- استاندار خراسان شمالی گفت: پیش نویس سند توسعه فرهنگ دینی متناسب با ظرفیت های بومی استان تا یک ماه آینده تهیه شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی، محمدعلی شجاعی روز دوشنبه  دردیدار کارکنان سازمان تبلیغات اسلامی اظهار داشت: پس از تهیه این پیش نویس باید مباحث مختلف در کمیسیون های تخصصی با حضور اقشار مربوطه بررسی و نظرات کارشناسی ارایه شود.

وی تصریح کرد: در تهیه سند باید وضعیت فعلی جامعه بررسی و برای حل آسیب ها راهکاری کارشناسی ارایه شود و همچنین این سند باید جنبه اجرایی داشته و به روز باشد.
شجاعی با بیان این که نتیجه کارها با مشارکت و هم افزایی به خوبی در جامعه حس می شود، افزود:اگر مردم در برنامه ریزی و تصمیم سازی همراه باشند در اجرا نیز حس می کنند باید کنار مسوولان باشند.

نماینده  عالی استاندار مازندران گفت : دور دوم سفرهای شهرستانی از هفته آینده آغاز می شود و نداشته های سازمان تبلیغات اسلامی در شهرستان ها جمع بندی شود تا برای تامین نیازها، آن مصوبه های لازم را داشته باشیم.

استاندار خراسان شمالی گفت: کار سازمان تبلیغات اسلامی باید تولید فکر و محتوا و نظارت بر اجرایی شدن محتواها و برنامه های دینی و ارزشی در جامعه باشد و در این راستا گام بردارد.

وی ایجاد سازمان تبلیغات اسلامی را برگرفته از نگاه بلند و ارزشی امام خمینی(ره) توصیف کرد و افزود: این سازمان ایجاد شد تا راه امام راحل و شهدا ادامه و فرمایشات مقام معظم رهبری و ارزش های دینی تحقق یابد.

این دیدار به مناسبت اول تیرماه روز تشکیل سازمان تبلیغات اسلامی در کشور انجام شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha