۳۱ خرداد ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۱۳
کد خبرنگار: 1416
کد خبر: 84376970
۰ نفر

برچسب‌ها

دانش آموزان خلخالی در مسابقات قرآنی درخشیدند

اردبیل _ ایرنا _ مدیر آموزش و پرورش خلخال گفت: برغم سایه افکنی کرونا بر همه فعالیت های اجتماعی و فرهنگی دانش آموزان این منطقه در مسابقات استانی قرآنی خوش درخشیدند.

به گزارش ایرنا ، رضا محمدی روز دوشنبه در مراسم تجلیل از برگزیدگان مسابقات علمی ، قرآنی ،فرهنگی ،هنری و ورزشی خلخال افزود: امسال هزار و ۷۱۹ دانش آموز در مرحله آموزشگاهی مسابقات قرآن شرکت کردند که از این تعداد ۱۹۷ نفر به مرحله منطقه ای این مسابقات راه یافتند.

او گفت: در مرحله منطقه ای این مسابقات نیز ۹۲ دانش آموز مدارس این منطقه موفق به کسب امتیاز برای حضور در مرحله استانی مسابقات قرآن شدند.

محمدی افزود: در مرحله استانی این مسابقات که با شرکت دانش آموزان همه مناطق آموزش و پرورش استان اردبیل برگزار شد، ۲۹ دانش آموز خلخالی موفق به کسب امتیاز لازم برای دریافت جواز حضور در مرحله کشوری این مسابقات شدند.

او کسب رتبه نخست جشنواره کارافرینی استان اردبیل ، کسب چهار رتبه برتر پرسش مهر و گفتمان‌های دینی ، برگزاری مجازی اردو و کاروان راهیان نور، کسب رتبه برتر ۱۱ اثر دانش‌آموزی و کسب رتبه دوم بسکتبال دانش‌آموزان دوره دوم متوسطه را از فعالیت‌های انجام شده با استفاده از ظرفیت فضای مجازی و شبکه آموزشی شاد توسط منطقه آموزش و پرورش خلخال ذکرکرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha