منتخبین ششمین دوره شوراهای اسلامی شهرستان دیواندره مشخص شد

سنندج - ایرنا - فرماندار دیواندره گفت:‌ نتایج ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهرهای دیواندره، زرینه و هزارکانیان این شهرستان اعلام شد.

جمال ارشدی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در انتخابات شورای اسلامی شهر دیواندره به ترتیب  پرویز درویشی ۲ هزار و ۶۶۶ رای، چیاکو نظری یک هزار و ۱۷۶۶ رای، فرزاد باباویسی با یک هزار و ۶۳۰ رای،‌ سردار سردارپور با یک هزار و ۵۶۲ رای و اشرف احمدی با یک هزار و  ۵۴۶ رای به عنوان منتخبین مردم در ششمین دوره شورای اسلامی این شهر انتخاب شدند.

وی افزود: آقای عبدالواحد لطفی با کسب یک هزار و ۱۶۵ رای و قانع نیک نفس نیز با کسب یک هزار و۸۲ رای به عنوان ۲ نفر علی البدل در ششمین دوره انتخابات ششمین دوره شهر دیواندره انتخاب شدند.

فرماندار دیواندره گفت: در انتخابات شهر زرینه منصور مولودی ۴۳۸ رای و جلال مرادی با کسب ۴۱۱ رای،‌ آقای منصورحدادی با کسب ۴۰۴ رای،‌ آقای عثمان علیپور با ۳۸۱ رای،‌ آقای عارف محمدخانی با ۳۳۹ رای پنج نفر منتخب شورای اسلامی شهر زرینه انتخاب شدند.

وی افزود: آقای آرش بهرام پور با ۳۲۶رای و خالدویسی با کسب ۳۲۴ رای به عنوان ۲ نفر علی البدل در ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر زرینه انتخاب شدند.

ارشدی گفت: در انتخابات شهر هزارکانیان ، کمال الدین عبدی با ۱۸۶ رای ، سیدجمیل حسینی با ۱۸۴ رای ایوب عباسی با ۱۴۵ رای و خانم هاوژین زارعی ۱۴۱ رای و اقبال خدارحمی با ۱۳۷ رای پنج نفر منتخب شورای اسلامی شهرهزارکانیان انتخاب شدند.

وی اضافه کرد: در این دوره از انتخابات شهرستان دیواندره ۶۳ هزار و ۵۳۶ نفر واجد رای دادن بودند که ۶۲ درصد در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا  که رتبه اول استان را داشته شرکت کردند.

در شهرستان دیواندره ، ۲ هزار و ۵۰۰ نفر عوامل اجرایی و ۱۲۱ شعبه ثابت و سیار برای جمع آوری آرای سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا برعهده داشتند.

شهرستان دیواندره با جمعیت ۸۰هزار نفری در ۸۵ کیلومتری شهر سنندج مرکز کردستان قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha