فعال سیاسی: تمام قوا و جریان‌ها منتخب مردم را یاری کنند

شیراز- ایرنا- فعال سیاسی و رئیس ستاد مرکزی و مردمی عدالت طلبان ایران اسلامی حامی سید ابراهیم رئیسی در استان فارس گفت: تمام قوا، مجموعه‌ها و جریان‌های سیاسی، منتخب مردم را در زمینه کمک به حل مشکلات کشور و مردم یاری کنند.

علیرضا صحرائیان، دوشنبه در گفت و گو با ایرنا، ضمن قدردانی از حضور حماسی و پرشور مردم ایران اسلامی به ویژه شهروندان استان فارس در انتخابات ۲۸ خرداد افزود: در این مقطع و به دنبال آن حضور و حماسه آفرینی مردم، وظیفه نیروهای جهادی و به ویژه حجت الاسلام و المسلمین رئیسی به مراتب سنگین تر و خطیرتر از قبل شده و انتظارات مردم و جامعه نیز از دولت مردمی افزایش یافته است.

وی ادامه داد: بالاترین و بیشترین انتظاری که مردم از دولت جدید دارند توجه به معیشت و عدالت است چرا که مردم از بی‌عدالتی و فشارهای اقتصادی خسته شده و به تنگ آمده‌اند.

او اظهار داشت: امیدواریم با حضور یک تیم اقتصادی قوی در کنار رئیس جمهوری منتخب، شاهد اقدامات و تحولات خوبی در حوزه اقتصاد و گره گشایی از مشکلات مردم و افزایش رفاه اجتماعی باشیم.

این فعال سیاسی گفت: مردم انتظار دارند که دولت با مردم صادقانه سخن بگوید که در مناظره‌های اخیر هم دیدیم که آقای رئیسی از دادن وعده‌های توخالی و شعارهای بی پایه و اساس به مردم خودداری کرد و از در صداقت و راستگویی با مردم وارد شد.

صحرائیان افزود: امیدواریم دولت مردمی حجت الاسلام و المسلمین رئیسی بتواند با صداقت و شفافیت و همراهی مجلس، دستگاه قضایی و سایر مجموعه‌ها و نهادها گام‌های موثری برای حل مشکلات کشور و افزایش رفاه جامعه و گره گشایی از مشکلات مردم بردارد.

حضور مردم در انتخابات، معادلات دشمن را به هم ریخت

وی، با اشاره به تبلیغات گسترده دشمنان خارجی و بدخواهان داخلی برای مایوس و ناامید کردن مردم برای شرکت در انتخابات گفت: اما حضور حماسی و گسترده مردم در این انتخابات تمام معادلات و پیش بینی‌های دشمنان را به هم ریخت.

صحرائیان افزود: مردم در حالی در پای صندوق‌های رای حاضر شدند که سیل تبلیغات مسموم از خارج و بعضا داخل آنها را نشانه رفته بود و فشارهای اقتصادی و معیشتی، تورم و بیکاری هم چند برابر شده بود اما باز هم آنها به ندای رهبر معظم انقلاب لبیک گفتند و برای مشارکت در تعیین سرنوشت خود در انتخابات حضور یافتند.

سیزدهمین دوره  انتخابات ریاست جمهوری همزمان با ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا جمعه ۲۸ خردادماه جاری برگزار شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha