مهلت واریز سهم آورده ۵۰ میلیون تومانی مسکن ملی در ساوه تمدید شد

ساوه - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی گفت: به منظور رفاه حال خانوارهای متقاضی مسکن ملی و با توجه به پیگیری های انجام شده، مهلت واریز مبلغ ۵۰۰ میلیون ریالی به عنوان سهم آورده دوم برای متقاضیان شهر ساوه تمدید شد.

«احمد مرزبان» روز دوشنبه به ایرنا، گفت: پیش از این به متقاضیان تا پایان خرداد (امروز) مهلت داده شد که مبلغ مورد نظر را به حساب واریز کنند اما این مهلت برای متقاضیان پروژه های شهرک علوی با ۳۸۴ و بام ساوه (شهرک فجر) با ۴۸۴ واحد به مدت ۲ هفته دیگر یعنی تا پایان روز ۱۴ تیر تمدید شد.

وی اظهار کرد: برای متقاضیان پروژه ۹۸۰ واحدی کوی مهر (شهید بهشتی) نیز مهلت واریز مبلغ ۵۰۰ میلیون ریالی سهم آورده دوم تا پایان تیرماه تمدید شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی تاکید کرد: این مهلت ها به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و متقاضیان باید نسبت به تامین وجه تا موعد مقرر اقدام کنند در غیر اینصورت نام نویسی آنها ملغی و به منزله انصراف از دریافت مسکن ملی تلقی می شود.

وی تاکید کرد: شتاب در اجرای پروژه های مسکن ملی منوط به همکاری متقاضیان و واریز کردن سهم آورده شان در موعد مقرر است زیرا پشتوانه مالی برای تداوم ساخت و ساز این واحدها از محل تسهیلات بانکی و واریزی افراد متقاضی است.

مرزبان گفت: با توجه به اینکه در حال حاضر زمین با کاربری مسکونی در شهر ساوه وجود ندارد، ثبت نام جدیدی برای مسکن ملی در این شهر انجام نمی شود.

به گفته او، تعداد واحدهای در دست ساخت مسکن ملی در شهر ساوه از سهمیه تخصیصی هم بیشتر است و این شهرستان از جمله مناطق پیشتاز استان مرکزی در این خصوص به شمار می رود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha