سید ناصرحسینی پور به عنوان منتخب مردم گچساران و باشت راهی مجلس می شود

گچساران- ایرنا- فرماندار گچساران گفت:"سید ناصر حسینی پور" در یازدهمین دوره انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی، با کسب بیشترین آرای ماخوذه به عنوان نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت راهی خانه ملت در بهارستان شد.

علیرضا اتابک روز  دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از مجموع ۶۰ هزار و ۱۵۶ رای صحیح در این حوزه انتخابیه سید ناصر حسینی پور۲۵ هزارو ۱۲۳ رای کسب کرد.

وی بیان کرد: بیش از ۵۰ درصد از  واجدان شرایط  این شهرستان در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، میان دوره ای مجلس یازدهم و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان شرکت کردند.

اتابک تصریح کرد: ۲۱داوطلب برای تکیه زدن بر کرسی نمایندگی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه گچساران و باشت نام‌نویسی کردند که ١۶ نفر از داوطلبان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و پنج نفر دارای مدرک دکترا بودند.

وی اظهار داشت:  به دنبال بررسی صلاحیت ها در هیات اجرایی و نظارت و رد صلاحیت و انصراف شماری از داوطلبان میان دوره ای مجلس در نهایت هفت داوطلب در حوزه انتخابیه گچساران و باشت برای تصدی یک کرسی مجلس در ۲۸ خرداد سالجاری به رقابت پرداختند.

منتخب مردم شهرستان های گچساران و باشت در انتخابات مجلس یازدهم اعتبارنامه اش در مجلس شورای اسلامی رد شده بود.

در انتخابات هشتم اسفند پارسال غلامرضا تاجگردون با کسب ۳۸هزار و ۴۲۲ رای از مجموع ۷۶ هزار و ۵۲۸ رای صحیح ماخوذه به عنوان منتخب مردم به مجلس یازدهم راه پیدا کرده بود.

شهرستان گچساران دارای ۱۵۶ هزار نفر جمعیت در جنوب غربی کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha