فرماندار: میزان مشارکت مردم سلسله در انتخابات حدود ۶۹ درصد بود

خرم‌آباد - ایرنا - فرماندار سلسله گفت: میزان مشارکت مردم این شهرستان در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا حدود ۶۹ درصد بود.

مرتضی مهدوی کیا روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: جمعیت واجد شرایط اخذ رای این شهرستان بیش از ۶۳ هزار نفر بود که از این تعداد حدود ۶۹ درصد در انتخابات مشارکت داشتند.

وی با اشاره به اختصاص ۱۱۴ شعبه در شهرستان سلسله برای جمع آوری آرای مردم عنوان کرد: کل آرای ماخوذه ریاست جمهوری ۳۷ هزار و ۲۲۶ رای بود که سید ابراهیم رییسی ۲۹ هزار و ۶۸۲ رای، محسن رضایی ۴ هزار و ۲۶۳ رای، عبدالناصر همتی ۲ هزار و ۷۷۶ رای و سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی ۵۰۵ رای را کسب کردند.

وی یادآوری کرد: همچنین وحید حسنوند با ۶ هزار و ۵۲۳ رای، اسفندیار بابایی با ۶ هزار و ۳۶۶ رای، هادی حق نظری با ۵ هزار و ۹۹۰ رای، میثم سبحانی با ۵ هزار و ۲۹۴ رای و رحیم اسدالهی با ۴ هزار و ۵۸۰ رای به عنوان منتخبان اصلی شورای شهر الشتر مرکز شهرستان سلسله برگزیده شدند.

بیش از ۲ هزار و ۲۰۰ نفر کار برگزاری انتخابات را در شهرستان سلسله بر عهده داشتند.

انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و سیزدهمین دوره ریاست جمهوری ۲۸ خردادماه همزمان با سراسر کشور در لرستان برگزار شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha