حضور مردم در پای صندوق های رای اقتدار کشور را نشان داد

سنندج - ایرنا- نماینده مردم شهرستان های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای بار دیگر اقتدار کشور را به رخ جهانیان کشید.

شیوا قاسمی پور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تقدیر و تشکر از حضور حماسی مردم در انتخابات ۲۸ خرداد اظهار داشت: حضور حداکثری ملت ایران در انتخابات هفته گذشته برگ زرین دیگری به افتخارات نظام مقدس حمهوری اسلامی افزود.

وی یادآور شد: برخلاف آنچه دشمنان انقلاب و نظام تصور می‌کردند ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی در پای صندوق های رای حضوری دشمن شکن داشتند و ثابت کردند که به انقلاب و کشورشان وفادار و پاینبد هستند.

نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی افزود:‌ مسوولان باید قدردان این حماسه تاریخی ملت باشند و خدمتگزاری صادقانه و بی منت به آنها را وظیفه خود بدانند و در این برهه حساس زمانی در کنار مردم باشند.

قاسمی پور گفت: امیدواریم در سایه الطاف الهی با تدابیری ویژه شرایط کشور در مسیر توسعه قرار گرفته و حل مشکلات عدیده مردم از جمله مسائل اقتصادی از اولویت‌های کاری رییس جمهور منتخب باشد که بدون تردید مجلس شورای اسلامی در این راستا هم‌سو با این اتفاق خجسته است.

وی افزود: پیروزی در ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستاها که نمونه‌ای از مدیریت کارآمد محلی است، را خدمت تمامی منتخبین شوراهای اسلامی شهر و روستا (شهرهای مریوان، سروآباد، کانی‌دینار، اورامان، چناره و بردرشه) و روستانشینان تبریک می گویم.

نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی ابراز امیدواری کرد با هم‌افزایی و تکیه بر استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود در کنار توجه به مشکلات و مطالبات انباشته مردمی آینده روشن برای ملتی که بینش بیدارشان، اقتدار ملت را به جهانیان نشان داد، فراهم شود و در پایان از تمام عوامل برگزاری این انتخابات باشکوه تقدیر و تشکر می کنم.

به گزارش ایرنا،‌ سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا روز جمعه هفته گذشته ۲۸ خرداد در سراسر کشور برگزار شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha