همتی: هیچ آرزویی جز سر بلندی و رفاه مردم نداشتم

تهران- ایرنا- عبدالناصر همتی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در بیانیه‌ای از همه کسانی که به او رای دادند تشکر کرد و گفت: هیچ آرزویی جز سر بلندی و رفاه مردم نداشتم.

به گزارش بامداد دوشنبه ایرنا، همتی پس از پایان رقابت های انتخاباتی و معرفی حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی به عنوان منتخب ملت ایران در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در این بیانیه از همهٔ رأی دهندگان به ویژه کسانی که به او رای دادند، از صمیم قلب تشکر و قدردانی کرد.

وی در این بیانیه نوشت: سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با همهٔ فراز و نشیب های آن پایان یافت. من می‌خواستم صدای همه شما غایبان باشم و گرچه گزینهٔ گروهی از شما شدم، اما نتوانستم که پژواک بزرگتری باشم. 

او ادامه داد: من از حضور در انتخابات ناراضی نیستم. این پویش، اگر چه کافی نبود اما لازم بود تا به یادگار در تاریخ بماند که ما تسلیم نشدیم  و با ادب و متانت رقابت کردیم.

همتی افزود: من سعی کردم شرایط بحرانی اقتصاد کشور را تشریح کنم و ضرورت توسعه سریع اقتصادی در این وضعیت رانشان دهم.

این نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در بخش دیگری از بیانیه خود نوشت: من لازم می‌دانم از بزرگانی که به خاطر ایران بهتر از آبرو و اعتبار خود مایه گذاشتند و تلاش کردند که این روزنه بسته نشود، در کمال فروتنی سپاسگزاری کنم.

او ادامه داد: ما به مسئولیت تاریخی خود آنگونه که می‌فهمیدیم، عمل کردیم و با ایران‌دوستانه‌ ترین نیت‌ها در نا امیدی سعی کردیم، امید بسازیم.

همتی همچنین در بخش دیگری از بیانیه خود به تشریح خواسته های خود از رئیس دولت سیزدهم پرداخت و نوشت: از رئیس محترم دولت سیزدهم می‌خواهم خود را وقف اصلاحات اساسی کشور کند و بدور از حاشیه ها و با نگاهی همه‌جانبه‌گر اصلاحات را به تعویق نینداخته و بکوشد که رونق به صندوق رای بازگردد، روزنه‌هایی که نگران بودیم که بسته شود گشوده بماند، توسعه‌ٔ اقتصادی ایران احیا شود، شکاف میان حاکمیت و مردم کاهش بیابد، حقوق و آزادی‌های اساسی شهروندان، با همه‌ٔ تکثرشان، صیانت شود و همان‌طور که مقام رهبری همیشه تأکید داشته‌اند از جمهوریت نظام حفاظت شود.

این نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در پایان بار دیگر از همه رأی‌دهندگان عزیز تشکر کرد و گفت: هیچ آرزویی جز سر بلندی و رفاه مردم نداشتم.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha