استاندار همدان از حضور حماسی مردم در صحنه انتخابات قدردانی کرد

همدان-ایرنا- استاندار همدان با صدور پیامی ضمن قدردانی از حضور پرشور مردم در انتخابات ۲۸ خرداد، گفت: ملت بزرگ ایران بار دیگر با حضوری کم نظیر در صحنه تعیین سرنوشت خویش، حماسه آفریدند.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، «سیدسعید شاهرخی» در این پیام ضمن قدردانی از حضور پر شور و حماسی مردم استان همدان در انتخابات، تصریح کرده، وظیفه خود می دانم از مردم عزیز، متدین و انقلابی استان همدان که همگام با سایر هموطنان خویش با لبیک به فرمان مقام معظم رهبری حضور ارزشمندی در این صحنه داشته و با آرمان ها و ارزش های انقلاب تجدید بیعت کردند، صمیمانه قدردانی و تشکر کنم.

استاندار همدان در این پیام افزوده است: همچنین باید از عموم دست اندرکاران برگزاری انتخابات به واسطه بسترسازی مناسب در راستای حضور پرشور مردم قدردانی کنم.

شاهرخی در خاتمه این پیام، از خداوند متعال برای دولت جدید و همه منتخبین توفیق خدمت رسانی صادقانه به مردم شریف و بزرگوار را آرزو کرده است. 

به گزارش ایرنا، سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همزمان با انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ساعت ۷ صبح روز ۲۸ خرداد همزمان با سراسر کشور و ۱۳۳ کشور دنیا در استان همدان برگزار شد و به دلیل شرایط کرونایی و با توجه به مصوبه ستاد ملی کرونا برای رعایت پروتکل های بهداشتی، اخذ رای از مردم تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه(۲۹ خرداد) تمدید شده بود.

اگرچه ساعت ۲ بامداد درهای شعبه های اخذ رای بسته شد اما افرادی که در محل شعبه حضور داشتند به داخل هدایت شده و از همه آنها به طور کامل رای گیری شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha