حسینی: برای بازی سوپرجام مشکل داشتیم اما قهرمان شدیم

تهران- ایرنا -کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای بازی با تراکتور مشکلات زیادی داشتیم اما خوشحالم که توانستیم قهرمان سوپرکاپ شویم.

به گزارش ایرنا، سیدجلال حسینی پس از برتری یک بر صفر پرسپولیس و قهرمانی این تیم در سوپرجام اظهار داشت: برای سوپرجام مشکلات زیادی داشتیم چراکه ۷ بازیکن ما در اردوی تیم ملی بودند و چند بازیکن دیگر هم در در روزهای اخیر دچار مصدومیت شدند.

وی تصریح کرد: همین مساله موجب شد تا در تمرینات کنار هم حضور نداشته باشیم و این موضوع کار را سخت کرد اما در مجموع خوشحالم که توانستیم در این دیدار به برتری برسیم و قهرمان سوپر جام شویم.

وی در مورد اینکه پرسپولیس از حضور بازیکنان ملی‌پوش زیادی بهره می‌برد، افزود: درست است که تیم ما چندین ملی‌پوش دارد و حتی زمانی که یک ملی پوش از زمین خارج می‌شود یک ملی پوش دیگر جای او وارد زمین مسابقه می شود اما تیم ما ۲۰ روز با بازیکنان کامل خود تمرین نکرد

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در مورد مشکلات این تیم اضافه کرد: این مشکلات وجود دارد اما مسئولان باشگاه در تلاش برای حل این آنها هستند و ما هم منتظریم تا این مسائل حل شود.

حسینی در رابطه با میزان دریافتی سرخپوشان اضافه کرد: تیم ما تا الان حدود ۵۵ درصد دریافتی داشته اما منتظر هستیم تا شرایط بهبود پیدا کند.

وی در رابطه با بحث شفاف سازی قراردادها اضافه کرد: ما دوست داریم که این اتفاق رخ دهد د و ایرادی در انتشار آن نیست‌.

حسینی در مورد اینکه او این صحبت‌ها را در واکنش به حرفهای فرهاد مجیدی مطرح می کند خاطرنشان کرد: این گونه نیست نمیدانم چرا ما هر بار صحبت‌هایی را انجام می‌دهیم و آنها را به استقلالی ها ربط میدهند. این درست نیست که همه مسائل فقط مربوط به استقلال پرسپولیس باشد.

کاپیتان پرسپولیس در مورد پرداخت مالیاتش گفت: همه مالیاتها را خودمان پرداخت کردیم و حتی زمانی که در نفت تهران بودم با وجود اینکه هیچ دریافتی نداشتم اما مالیات آن را باید بدهم. دستمان هم به جایی بند نیست.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha