نوراللهی: امیدوارم با قهرمانی در سوپرجام دل هواداران شاد شود

تهران- ایرنا- هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امیدوارم با قهرمانی در سوپرجام دل هواداران شاد شود و امیدوارم در پایان فصل با قهرمانی در لیگ این خوشحالی را تکرار کنیم.

به گزارش ایرنا، احمد نوراللهی پس از قهرمانی پرسپولیس در سوپرجام با برتری برابر تراکتور اظهار داشت: این پیروزی را به هواداران تقدیم می کنم چرا که جای آنها امروز در کنار ما خالی بود.

وی افزود: از قهرمانی در بازی امروز خوشحالیم امیدوارم بتوانیم همین روند را حفظ کنیم و در بازی‌های آینده نیز موفق ظاهر شویم‌. بازی خوبی انجام دادیم و لایق برتری برابر تراکتور بودیم.

نوراللهی خاطرنشان کرد: امیدوارم شرایط به نحوی رقم بخورد که هواداران هر چه زودتر بتوانند به ورزشگاه بیایند چرا که دلتنگ آنها هستیم. خوشحالم که امروز توانستیم با قهرمانی در سوپرجام آنها را شاد کنیم و امیدوارم این اتفاق با قهرمانی در لیگ تکرار شود.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در مورد راه این تیم تا قهرمانی پنجم متوالی در لیگ برتر اضافه کرد: کار سختی پیش رو داریم چراکه سپاهان به عنوان جدی ترین تعقیب کننده ما شرایط خوبی دارد آنها نیز تلاش می‌کنند تا موفق شوند. ما نیز می جنگیم تا آخر فصل با قهرمانی هدیه دیگری را به هواداران تقدیم کنیم.

نوراللهی با اشاره به وضعیت مالی سرخپوشان خاطرنشان کرد: شرایط همیشه سخت بوده و امروز نیز شکایت های بین المللی باشگاه را در شرایط مالی سختی قرار داده است. امیدوارم هرچه زودتر این مشکلات حل شود تا بازیکنان بتوانند با شرایط بهتری کارشان را دنبال کنند.

وی درخصوص تمدید قراردادش با پرسپولیس، تصریح کرد: قرار داد چندین بازیکن در پایان فصل به اتمام می‌رسد و این سوال را باید از باشگاه و مدیریت بپرسید.

بازیکن ملی‌پوش تیم فوتبال پرسپولیس در مورد صعود تیم ملی به مرحله دوم مقدماتی جام‌جهانی، اظهار داشت: خیلی خوشحالیم که صعود کردیم. زحمات یک تیم و انرژی مثبت مردم ایران بود که مثل همیشه برای ما ارسال شد و در نهایت تیم ملی صعود کرد. امیدوارم در مرحله بعد هم عملکرد خوبی داشته باشیم و به جام‌جهانی صعود کنیم.

نوراللهی درمورد شایعات تغییر کادر فنی تیم ملی، تصریح کرد: به نظر من اسکوچیچ و کادرش کارشان را عالی انجام دادند. البته همه زحمت کشیدند و شرایط سختی را تحمل کردند. صعود تیم ملی حاصل کار گروهی بود. خدا را شکر صعود کردیم و امیدوارم در مرحله بعد هم بتوانیم این روند خود را حفظ کنیم تا به جام جهانی برسیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha