رضاییان: در مورد سرمربی تیم ملی هنوز تصمیمی گرفته نشده است

تهران - ایرنا - عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: در خصوص سرمربی تیم ملی تصمیمی گرفته نشده و تمام صحبت هایی که شنیده می شود، نظرات مختلف و برداشت های متفاوت است.

به گزارش ایرنا، بهرام رضائیان که برای تماشای سوپرجام به ورزشگاه آزادی تهران آمده بود، در خصوص صحبت هایی که پیرامون تیم ملی و تغییر کادر فنی می شود، تاکید کرد: ما هنوز هیچ تصمیم و برنامه ای نداریم، آنچه مهم بود صعود تیم ملی است و جلسه هیات رییسه هنوز برگزار نشده است.

وی در مورد ادامه یا قطع همکاری اسکوچیچ با فدراسیون فوتبال ایران اظهار داشت: هنوز موضوع اسکوچیچ به هیأت رئیسه نیامده است و صحبتی نیز مطرح نشده است. 

عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت درخصوص اینکه گفته می‌شود عزیزی خادم تصمیم‌گیری در این خصوص را به هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال واگذار کرده ، گفت: هنوز جلسه هیأت رئیسه برگزار نشده و ابتدا باید جلسه برگزار شود و تصمیمی در مورد تیم ملی هنوز گرفته نشده است.

رضائیان درمورد اینکه گفته می‌شود اعضای هیأت رئیسه منتظر قرعه‌کشی مرحله مقدماتی جام‌جهانی هستند تا بتوانند پس از آن تصمیم‌گیری کنند، خاطر نشان کرد: این حرف‌ها و صحبت هایی که شنیده می شود شائبه و برداشت دوستان از برخی صحبت‌ها است. تیم ملی صعود کرده که حمایت‌های زیادی هم در این مسیر صورت گرفت. اجازه دهید زمان بگذرد و جلسه‌ هیأت رئیسه برگزار شود. البته هنوز برای برگزاری جلسه هیأت رئیسه از کسی دعوت نشده است.

عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال درمورد مذاکره با علی دایی، تصریح کرد: من در جریان این موضوع نیستم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha