امام جمعه نطنز: همه گروه‌ها برای تحقق ایران قوی کمک کنند

کاشان - ایرنا - امام جمعه نطنز گفت: مرحله‌ نوینی از انقلاب و خدمت پس از انتخابات ۲۸ خرداد آغاز شده و همه باید با تعامل، انسجام، وحدت و فارغ از گروه‌بندی‌های چپ و راست برای تحقق ایران قوی و سربلند کمک کنند.

به خبرنگار ایرنا، حجت‌الاسلام محمد یعقوبی یکشنبه در آیین استقبال از خادمان حرم رضوی، موفقیت سید ابراهیم رئیسی در انتخابات رییس جمهوری را پیروزی ملت ایران و عیدی امام رضا (ع) در دهه کرامت دانست و افزود: ایران قوی و سربلند با فعالیت دولت‌ مردمی میسر می‌شود.

وی با تاکید بر ارزش و اهمیت حرکت امام رضا (ع) به ایران ادامه داد: ورود امام رضا (ع) به ایران زمینه‌ساز بستر ظهور امام زمان(عج) برای شیعه است.

امام جمعه نطنز با بیان اینکه حماسه ماندگار انتخابات، فتح خرمشهری دیگر است، ادامه داد: اگر چه مردم ایران طی ۲ سال در رنج و سختی کرونا هستند اما امام رضا(ع) در دهه کرامت با عیدی دادن به ملت ولایی ایران قبل از ولادتش، قلب مردم را آرام کرد.

وی با تاکید بر اینکه امام رضا (ع) در دهه کرامت خادم خود را خادم ملت ایران قرار داد، اظهار داشت: این عیدی را امامی به مردم هدیه داد که فرمود «لم یخنک الامین - شخص امین به تو خیانت نمی‌کند».

حجت‌الاسلام یعقوبی تصریح کرد: مردم از گرایش‌های حزبی و سیاسی خسته شده‌اند و رئیسی به عنوان رییس جمهوری منتخب با کارنامه درخشان ۲ ساله خود مرد میدان عمل است.

وی ادامه داد: با حضور دولت جدید، جهشی در رویکرد اداره و مدیریت اجرایی کشور اتفاق می‌افتد.

امام جمعه نطنز حضور خادمان رضوی را در یادمان شهدای گمنام این شهرستان مایه خیر و برکت و رحمت رضوی دانست و اضافه کرد: متبرک شدن نظنز با پرچم سبز گنبد رضوی با حضور کاروان زیر سایه خورشید مایه برکت است.

مبلغ کاروان زیر سایه خورشید نیز با تاکید بر اینکه امام رضا (ع) نمایندگان خود را برای مردم ایران فرستاده و سرتاسر ایران حرم رضوی شده است، اظهار داشت: مردم با حضور کاروان زیر سایه خورشید زائر حرم رضوی هستند.

حجت‌الاسلام حسن باقریه یزدی افزود: دل‌های آلام دیده و مشتاق زیارت و قلب‌های شکسته مردم زیر سایه خورشید با حضور خادمان حرم رضوی در دهه کرامت یکپارچه حرم شد.

خادمان حرم رضوی پس از آیین استقبال امام جمعه نطنز و اهدای هدیه متبرک ویژه آستان قدس رضوی به وی منزل شهید مفقودالاثر محمدتقی قلیاقی‌زاده رفتند و علاوه بر عیادت از مادر بیمار این شهید و دست‌بوسی پدر شهید، هدیه ویژه آستان قدس رضوی که یک قطعه از فرش زیر پای زوار است به پدر بزرگوار این شهید معظم تقدیم کردند.

کاروان زیر سایه خورشید پس از دیدار با خانواده شهید مفقودالاثر قلیاقی‌زاده به منزل شهید علی‌اکبر عابد نظر رفتند تا از پدر و مادر بیمار این شهید والامقام نیز تفقد و دلجویی کنند و هدیه ویژه متبرک آستان را تقدیم این اسطوره‌های صبر و ایثار و فداکاری کنند.

حضور در جشن مردمی مسجد  امام مهدی (عج) مسکن مهر، ادای احترام و تجدید بیعت با شهدای گمنام شهرستان و شرکت در جشن مردمی روستای تاریخی اریسمان پایان بخش برنامه‌های کاروان زیر سایه خورشید در شهرستان نطنز بود.

سیزدهمین دوره انتخابات رییس جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر، روستا و عشایری و میاندوره‌ای پنجمین دوره خبرگان رهبری و یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز جمعه ۲۸ خرداد ماه برگزار شد.

در انتخابات رییس جمهوری، سید ابراهیم رئیسی با ۱۷ میلیون و ۹۲۶ هزار و ۳۴۵ رای مردم به عنوان رییس جمهوری منتخب ایران انتخاب شد؛ رئیسی در شمارش آرای اخذ شده در کاشان نیز با ۹۴ هزار و ۸۸۸ رای  بیشترین آرای مردم این شهرستان را کسب کرد.

شهرستان نطنز با افزون بر ۴۷ هزار نفر جمعیت در فاصله نزدیک به ۱۲۵ کیلومتری شمال اصفهان قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha