حامیان رییس جمهوری منتخب در مشهد جشن پیروزی برگزار کردند

مشهد- ایرنا- جمعی از حامیان حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رییسی منتخب مردم در انتخابات ریاست جمهوری ۲۸ خرداد ماه با حضور در میدان شهدای مشهد جشن پیروزی برپا کردند.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی و نامزد مستعفی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری عصر یکشنبه در جمع حامیان رییس جمهوری منتخب گفت: در دهه کرامت، امام رضا(ع) یک رییس جمهوری مکتبی، محبوب و فدایی رهبر به ما هدیه داد و کار، تازه آغاز شده است.

علیرضا زاکانی با بیان اینکه مردم موفق شدند دست به تطهیر بزنند و انقلاب را به اصل خود برگردانند افزود: امروز جای امام(ره) و شهید سلیمانی خالی است.

وی ادامه داد: مسیری تازه شروع شده تا به چشم خود ببینید آنچه که را که از اول انقلاب باید می دیدید و متاسفانه در دهه های اخیر فراموش شد و باید دست به دست هم بدهم و ایرانی آباد بسازیم.

زاکانی گفت: در مسیر پیش رو مسوولان کشور به فضل الهی به دنبال مجیزگویی اطرافیان نیستند. قدرت را نه برای خود بلکه برای نوکری در خدمت به مردم می‌خواهند.

وی افزود: فصل ملت آغاز شده است و شاهد پیشرفت ایران اسلامی خواهیم بود. ملت ایران در انقلاب خود، انقلاب کرد و علی رغم خواست دشمنان همه ملت با موفقیت در انتخابات پیروز شد و این قیام به فضل الهی منجر می شود که ایرانی آباد و سرشار از امکانات بسازیم و مقدمه ای برای ظهور فراهم کنیم.

او ادامه داد: ملت خواهد دید دشمنانی که تا دیروز در برج بودند چگونه به پای ملت ایران خواهند افتاد.

اجرای شعر، سرود و نورافشانی از دیگر برنامه‌های این جشن بود.

حجت الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رییسی در انتخابات ریاست جمهوری که روز جمعه برگزار شد،  با کسب ۱۷ میلیون و ۹۲۶ هزار و ۳۴۵ رای از مجموع ۲۸ میلیون و ۹۳۳ هزار و چهار رای ماخوذه به عنوان سیزدهمین رییس جمهوری اسلامی ایران انتخاب شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha