حماسه حضور مردم در انتخابات درس مردم‌سالاری دینی برای کشورهای دنیاست

شهرکرد- ایرنا- رییس شورای هماهنگی ستادهای مردمی انتخاباتی حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی در چهارمحال و بختیاری گفت: حماسه حضور گسترده مردم در انتخابات، درس مردمسالاری دینی برای کشورهای دنیاست و وحدت و انسجام نظام جمهوری اسلامی را بیش از پیش به رخ جهانیان کشید.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا، حجت‌الاسلام سید احمد موسوی روز یکشنبه در پیام تشکر از حضور حماسی مردم چهارمحال و بختیاری در انتخابات ۱۴۰۰ تاکید کرد: مشارکت کم‌نظیر در انتخابات پس از گذشت بیش از چهار دهه از عمر پر برکت انقلاب اسلامی ایران میسر نمی‌گردید، مگر در سایه اراده ملی برای تعیین سرنوشت کشور به مدت چهار سال، که جای قدرشناسی و خشوع بسیار در مقابل مردم دارد.
بخش بعدی این پیام می‌افزاید: رهنمودهای مقام معظم رهبری که همواره راهگشای شرایط سخت کشور بوده است، این بار ضمن ایجاد فضای آزاد تبلیغات، نامزدهای محترم و هواداران آنها، مشارکت حداکثری را از هر گرایش سیاسی، قومیت، نژاد، زبان، مذهب در کنار آرامش و امنیت انتخاب فراهم آورد.
در بخش بعدی پیام این فعال سیاسی آمده است: این اعتماد و اعتقاد عمومی را به انقلاب اسلامی، و به رهبر عزیزمان تبریک عرض می‌کنم. 
بخش بعدی این پیام می‌افزاید: این پیروزی خجسته را به هم‌استانی‌های عزیزمان تبریک عرض می‌کنم و به خاطر حضور پرشور و تاریخی در صحنه انتخابات تشکر می‌کنم.
در بخش بعدی پیام قدردانی رییس شورای هماهنگی ستادهای مردمی انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی در چهارمحال و بختیاری از حضور حماسی مردم در پای صندوق‌های رای آمده است: ضمن عرض تبریک به رییس‌جمهوری منتخب، امیدواریم برنامه و اهداف وی که تبدیل به مطالبه عمومی شده است، به بهترین نحو در خدمت پیشرفت و توسعه کشور و بهبود وضعیت مردم قرار گیرد.
بخش پایانی این پیام می‌افزاید: یک بار دیگر ضمن قدردانی از حضور گسترده مردم در برگزاری پرشور انتخابات و آرزوی سلامتی مقام معظم رهبری، موفقیت دولت سیزدهم و رییس‌جمهوری منتخب ایران را از خداوند بزرگ مسئلت داریم.
به گزارش ایرنا، سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا روز جمعه ۲۸ خرداد و بامداد شنبه ۲۹ خرداد در استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی با ۱۷ میلیون و ۹۲۶ هزار و ۳۴۵ رای به عنوان رییس جمهوری منتخب ایران انتخاب شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha