رئیس جمهوری پاکستان جلب اعتماد ملت ایران را به رئیسی تبریک گفت

اسلام‌آباد - ایرنا - «عارف علوی» رئیس جمهوری پاکستان طی پیامی انتخاب حجت الاسلام و المسلمین «سید ابراهیم رئیسی» به عنوان هشتمین رئیس جمهوری و جلب اعتماد ایران را به وی تبریک گفت.

به گزارش ایرنا، کاخ ریاست جمهوری پاکستان (ایوان صدر) یکشنبه شب با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: عارف علوی ضمن تبریک به ابراهیم رئیسی گفت که ملت ایران به انگیزه‌های وی برای صلح، رفاه و توسعه اعتماد کردند. 

وی با ابراز خرسندی از پیروزی حجت الاسلام رئیسی در سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری ایران، تاکید کرد: اطمینان داریم که دور ریاست جمهوری جدید، روابط برادرانه ایران و پاکستان بیش از پیش توسعه و تقویت می‌یابد.

رئیس جمهوری پاکستان در پیام خود برای ملت ایران و رئیس جمهوری منتخب آرزوی سربلندی و تندرستی کرد.

روز گذشته نیز «عمران‌خان» نخست وزیر پاکستان طی پیام تبریک به رئیس جمهوری منتخب ایران، گفت: تمایل خود را برای همکاری ادامه دار با رئیس جمهوری منتخب ایران با هدف تقویت روابط بین دو کشور در زمینه‌های مختلف و تلاش در جهت ثبات، صلح و پیشرفت منطقه اعلام می‌دارم.

حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رئیسی کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در انتخاباتی که جمعه گذشته در سراسر کشور برگزار شد موفق به کسب بیش از ۱۷ میلیون و ۹۲۶ هزار رای (۶۲ درصد آرای ماخوذه) شد و به عنوان هشتمین رئیس جمهوری ایران از سوی مردم انتخاب شد.

عارف علوی همچنین در حساب کاربری رسمی ریاست جمهوری پاکستان پیام تبریک خود خطاب به رئیس جمهوری منتخب ایران را به زبان فارسی منتشر کرد.


رئیس جمهوری پاکستان جلب اعتماد ملت ایران را به رئیسی تبریک گفت

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha