مهلت شرکت در جشنواره بین المللی قصه گویی ۱۰ تیر است

یاسوج- ایرنا- مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: آخرین مهلت شرکت مردم این استان در بیست و سومین  جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری ۱۰ تیرماه ۱۴۰۰ است. 

کبری اخلاقی نیا روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این جشنواره شامل بخش‌ های ملی، بین‌ الملل، برترین قصه های کشور و قصه زندگی من است. 

وی افزود: این جشنواره با شعار «آینده ساختنی است» و با محورهای امیدها و آرزوها، شادی‌ ها و غم‌ ها و ایثار و ازخودگذشتگی (جهاد و مقاومت در عرصه ‌های مختلف زندگی) برگزار می ‌شود. 

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: این دوره از جشنواره به دلیل شیوع بیماری کرونا به طور  مجازی برگزار خواهد شد. 

اخلاقی نیا عنوان کرد: آن عده از مردم کهگیلویه و بویراحمد که علاقمند به شرکت در این جشنواره هستند می ‌توانند با مراجعه به پایگاه به نشانی  اینترنتی www.kanoonfest.ir نسبت به نام نویسی و ارسال آثار خود اقدام کنند. 

وی ابراز داشت: مرحله پایانی این جشنواره ۳۰ آذرماه امسال و همزمان با شب یلدا به صورت مجازی برگزار می شود. 

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بخش ملی این جشنواره شامل اجرای زنده‌ (مجازی) قصه ‌گویی  از سوی پسران و دختران ۱۲ تا ۱۸ سال، مردان و زنان ۱۸ سال به بالا و پدربزرگ‌ ها و مادربزرگ ‌ها در سه بخش قصه‌ هایی برای کودکان،  قصه‌ هایی برای نوجوانان و قصه‌ هایی برای بزرگسالان است. 

اخلاقی نیا اظهار داشت: بخش بین ‌الملل این جشنواره شامل رقابت صحنه ‌ای (مجازی) قصه‌ گویان برگزیده ۲۲ دوره قبل در مراحل منطقه ‌ای، ملی یا بین ‌الملل، قصه ‌گویان و مجریان حرفه ‌ای دارای سابقه اجرا در رسانه ملی و تئاتر کشور و قصه‌ گویان منتخب سایر کشورها  است. 

وی افزود: بخش قصه‌ گوی برتر این جشنواره رقابت حرفه‌ ای ‌های حوزه‌ قصه‌ گویی است و تنها افرادی می‌ توانند در آن شرکت کنند که بر  اساس جدول امتیازات مشخص شده امتیاز لازم را در حوزه‌ های مختلف کسب کنند. 

اخلاقی نیا بیان کرد: مسابقه قصه ۹۰ ثانیه ای با عنوان قصه زندگی من امسال نیز همچون ۲ دوره قبل در این جشنواره برگزار خواهد شد. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha