فصل خدمت و همدلی برای پیشرفت نظام با پایان انتخابات آغاز شده است

تهران - ایرنا - نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت، ضمن تبریک کسب اعتماد مردم به سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری منتخب مردم تاکید کرد: با توجه به پایان یافتن رقابت انتخاباتی و پیروزی ملت ایران، از امروز فصل خدمت، همدلی و همبستگی آغاز شده و همه باید برای پیشرفت نظام و انقلاب اسلامی یکدست شوند.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی حج، حجت‌الاسلام والمسلمین سید عبدالفتاح نواب، ضمن تبریک و قدردانی از حضور باشکوه و بی‌نظیر ملت ایران اسلامی در انتخابات ۲۸ خردادماه، با توجه به فعالیت‌های بد خواهان اظهار کرد: اکنون فصل خدمت آغاز شده و رئیس جمهوری منتخب با قدردانی از حضور باشکوه مردم و توفیق کسب اعتماد آنان به دنبال حل مشکلات معیشی و اقتصادی و پیشرفت کشور باشد.

وی با بیان اینکه مردم باحضور باشکوه و پرشور خود در انتخابات برگ زرین دیگری برای انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران رقم زدند، خاطرنشان کرد: مردم ایران اسلامی همچون سایر انتخابات، این دوره نیز به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی لبیک گفته و پاسخ کوبنده‌ای به دشمنان نظام و تحریم کنندگان انتخابات دادند.

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت، ضمن تبریک کسب اعتماد مردم  به رئیس جمهوری منتخب تصریح کرد: با توجه به پایان یافتن رقابت انتخاباتی و پیروزی ملت ایران در این آزمون بزرگ، از امروز فصل خدمت، همدلی و همبستگی آغاز شده و همه باید برای پیشرفت نظام و انقلاب اسلامی یکدست شده و به دنبال اجرای مطالبات رهبر معظم انقلاب براساس بیانیه گام دوم انقلاب باشیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک دهه کرامت و ولادت با سعادت ثامن الحجج (ع) به ۱۲ توصیه امام رضا (ع) به حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) اشاره کرد و گفت: در این توصیه آمده است «ای عبدالعظیم! سلام گرم مرا به دوستدارانم برسان و به آنان بگو: در دلهای خویش برای شیطان راهی نگشایند. و آنان را به راستگویی در گفتار و ادای امانت و سکوت پرمعنا و ترک درگیری و جدال در کارهای بیهوده و بی فایده فراخوان. و به صله رحم و رفت و آمد با یکدیگر و رابطه گرم و دوستانه با هم دعوت کن، چرا که این کار باعث تقرب به خدا و من و دیگر اولیاء اوست.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha